Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

„EIC Accelerator. Szansa dla innowacyjnych MŚP w programie Horyzont Europa”

5 minut czytania.
na zdjęciu znajduje się oko z niebieską spojówką. Z oka rozchodzą się w różnych kierunkach kreski, na których znajdują się liczby i napisy

 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pn.: „EIC Accelerator. Szansa dla innowacyjnych MŚP w programie Horyzont Europa”, które odbędzie się 23 listopada br. w godz. 11:30 – 13:00. Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

 

 

W programie webinarium przedstawione zostaną:

  • Wprowadzenie, informacje ogólne;
  • Zasady udziału w konkursie;
  • Dokumentacja aplikacyjna;
  • Proces oceny  projektu;
  • Dlaczego warto wziąć udział i co można zyskać?
  • Od czego zacząć?

Webinarium poprowadzą: Marta Kolimaga – menedżer – oraz Natalia Babińska – konsultant – z Crido Business & Innovation Consulting.

Marta Kolimaga zajmuje się pozyskiwaniem pomocy publicznej dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, utworzenia centrów B+R, wdrożenia nowych technologii, oraz zwolnień podatkowych. Doradzała w procesie pozyskiwania i wykorzystywania przyznanego dofinansowania publicznego przedsiębiorstwom m.in. z branży energetycznej, chemicznej, medycznej. Pani Marta Kolimaga odpowiada za proces przygotowania dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do uzyskania finansowania z funduszy publicznych (biznes plany, studia wykonalności) oraz doradztwem w zakresie rozliczania współfinansowanych projektów. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Ekonomia oraz Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Zarządzanie (specjalizacja: Doradztwo organizacyjne). W Crido pracuje od 2014 r.

Natalia Babińska zajmuje się zagadnieniami związanymi z pozyskiwaniem pomocy publicznej dla przedsiębiorstw, w tym przede wszystkim przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej dla projektów B+R oraz inwestycyjnych. Pracowała przy projektach biorących udział w programie Horyzont 2020 dla firm z branży elektromobilności i biotechnologii. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła kierunek Finanse i Rachunkowość (specjalizacja: Finanse Przedsiębiorstwa) oraz stypendystką the University of Technology Sydney – Business School (Australia) i Universitade do Porto (Portugalia). W Crido pracuje od września 2018 r.

Organizatorem wydarzenia jest PARP w ramach działań Enterprise Europe Network.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło: Centrum Business in Małopolska