Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

24
11.2020
Zdecyduj o innowacyjnym obliczu Małopolski!
Wszyscy zainteresowani innowacyjnością: od nowoczesnych technologii i produktów w biznesie po udoskonalone rozwiązania marketingowe, mogą zabrać głos w dyskusji na temat wizji Innowacyjnej Małopolski. Czytaj dalej..
29
10.2020
Firma z Metropolii Krakowskiej w pierwszej 10-tce laureatów ogólnopolskiego konkursu PARP!
Firma Piotr Turczyński Pack Package z Michałowic zdobyła 6 miejsce wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu PARP „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie”. Czytaj dalej..
12
11.2020
WIRTUALNA MISJA NA BIAŁORUŚ – 9-16 grudnia 2020 r.
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie ogłasza dodatkowy nabór przedsiębiorców do udziału w wirtualnej misji na Białoruś w dniach 9-16 grudnia 2020 r. Czytaj dalej..
24
11.2020
Znajdź się na interaktywnej mapie oferty światecznej!
Miasto Kraków zaprasza krakowskie i okoliczne firmy do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy oferty świątecznej. Czytaj dalej..
14
11.2020
Poznaj Nas bliżej - Biuletyn Metropolii Krakowskiej
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu Metropolii Krakowskiej, przygotowywanego przez Zespół Stowarzyszenia Metropolia Krakowska. Czytaj dalej..
Trwa przygotowanie raportu benchmarkingowego Metropolii Krakowskiej!
2020-11-27
Trwa przygotowanie raportu benchmarkingowego Metropolii Krakowskiej!
Chcesz się dowiedzieć jak przebiega jedno z najważniejszych działań SMK w ramach projektu Krakow Metropolitan Area for Business. Przeczytaj o benchmarkingu Metropolii Krakowskiej.
Czytaj dalej...
2020-11-25
Relacja z V Małopolskiego Forum Finansowego
Nie dałeś rady wziąć udziału w konferencji organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.? Nic straconego! Obejrzyj relację z wydarzenia!
Czytaj dalej...
2020-11-24
Zgłoś się do programu Firmy Jutra!
Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu i rozwój działalności. Zgłoś się do programu i naucz się, jak sprawnie sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie za pomocą łatwych i darmowych narzędzi.
Czytaj dalej...
na zdjęciu znajdują się produkty rolne: kiełbasa, ogórki oraz chleb a w drugim tle znajduje się kwiat
2020-11-21
Nawet do 500 tys. zł na małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny
Złóż wniosek o wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój i zarabiaj bez pośredników, sprzedając produkty ze swojego gospodarstwa lub otwierając zakład przetwórstwa.
Czytaj dalej...
na zdjęciu znajduje się raport otwarty na stronie z wykresami
2020-11-20
Weź udział w konsultacjach Regionalnej Strategii Innowacji WM 2030
W dniu 5 listopada 2020 r. uchwałą nr 1578/20 Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął projekt aktualizowanej Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego 2030 (RSI 2030) do konsultacji społecznych.
Czytaj dalej...
Na zdjęciu znajdują się ręce czterech różnych osób stykające się ze sobą pięściami. Ręce znajdują się nad stołem, na którym położone są kalkulator, tablet, laptop i różne biznesowe papiery
2020-11-20
Wsparcie Miasta Krakowa dla przedsiębiorców w drugiej fazie pandemii koronawirusa
Mając na względzie trudną sytuację właścicieli sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych, prezydent Krakowa podjął kroki, które ułatwią funkcjonowanie podmiotom gospodarczym w związku z trwającą drugą falą pandemii.
Czytaj dalej...
na zdjęciu znajduje się plakat drugiej edycji konkursu na innowacyjny samorząd, statuetka laureata konkursu, logo sewisu samorządowego polskiej agencji prasowej
2020-11-19
Rusza druga edycja konkursu "Innowacyjny samorząd"
Konkurs skierowany jest do wszystkich samorządów, które mogą pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami wdrożonymi w swoich jednostkach.
Czytaj dalej...
na pierwszym tle zdjęcia znajduje się pole zboża, a w tle widać zachodzące słońce
2020-11-18
Premie na własny biznes na wsi!
Do 30 listopada br. można składać wnioski o dotację na rozwój pozarolniczego biznesu na wsi i otrzymać od 150 do 250 tysięcy złotych. Jeżeli chcesz otworzyć nową firmę, skorzystaj z premii ARiMR.
Czytaj dalej...
Na zdjęciu znajduje się rząd kilku żarówek, które świecą w ciemności
2020-11-17
Testujemy wspólny system monitorowania zużycia energii!
Pierwsza faza projektu Smart Edge dobiega końca. Przez ostatnie dwa lata wymienialiśmy się wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami naszych partnerów z sześciu europejskich miast.
Czytaj dalej...