Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

31
12.2020
Brexit: Poradnik dla Przedsiębiorców
Na stronie poświęconej zagadnieniom wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej ukazał się poradnik wydany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Czytaj dalej..
14
12.2020
Zielonki, Niepołomice i Wielka Wieś na podium rankingu Gmin Małopolski 2020!
W pietnastce rankingu najlepszych gmin Województwa znalazło się aż 8 gmin naszego Stowarzyszenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Czytaj dalej..
08
01.2021
Kolejny nabór do #StartUP Małopolska dla innowacyjnych firm
Rozpoczął się nabór do 7. edycji projektu, który młodym firmom umożliwia dynamiczny rozwój, nawiązanie nowych przyszłościowych kontaktów oraz jest źródłem biznesowych inspiracji. Czytaj dalej..
10
12.2020
WFOŚIGW i SMK Razem dla czystego powietrza!
SMK podpisało z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie porozumienie w sprawie wspólnych działań na rzecz zmniejszenia tzw. “niskiej emisji”. Czytaj dalej..
24
11.2020
A czy Ty jesteś już na interaktywnej mapie oferty światecznej!
Miasto Kraków zaprasza krakowskie i okoliczne firmy do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy oferty świątecznej. Czytaj dalej..
2021-01-13
Sympozjum: "Współczesna gospodarka i administracja publiczna"
15 i 16 stycznia br. odbędzie się w formule hybrydowej sympozjum GAP dotyczące kompetencji przyszłości oraz inwestycji i odporności gospodarczej.
Czytaj dalej...
2021-01-12
Dowiedz się o dotacji przez Skype!
Województwo małopolskie wprowadziło zdalne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz innych źródeł. Konsultacje prowadzone są przez specjalistów Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Czytaj dalej...
2021-01-11
Barometr zawodów - prognoza na rok 2021
Najnowsze wyniki badania „Barometr zawodów” pokazują wpływ pandemii COVID-19 na małopolski rynek pracy. Liczba zawodów deficytowych, czyli tych w których najłatwiej znaleźć pracę, jest krótsza niż przed rokiem.
Czytaj dalej...
2021-01-11
Przewodnik po małopolskich inteligentnych specjalizacjach!
Na stronie Województwa Małopolskiego ukazała się najnowsza odsłona przewodnika prezentującego inteligentne specjalizacje Małopolski. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
Czytaj dalej...
2021-01-07
Relacja z wydarzenia: „Praktyczny wymiar pomocy dla polskich eksporterów w czasie Covid”
Na stronie Krajowej Izby Gospodarczej znajduje się relacja z wydarzenia poświęconego bieżącym instrumentom wsparcia polskich firm ze strony polskich resortów, instytucji rządowych, agencji oraz banków.
Czytaj dalej...
2021-01-07
Zgłoś się do bezpłatnego katalogu branży Maszyny i Urządzenia
Program promocji branży Maszyny i Urządzenia został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.
Czytaj dalej...
2021-01-07
Misja gospodarcza do Kijowa dla branży moda polska
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w targach i wyjazdowej misji gospodarczej do Kijowa, w dniach 3-5.02.2021.
Czytaj dalej...
2021-01-07
Skorzystaj z możliwości portalu Access2Markets
W październiku 2020 r. uruchomiony został przez Komisję Europejską bardzo przydatny portal dla wszystkich chcących eksportować towary do krajów i regionów z którymi Unia Europejska ma podpisane umowy handlowe.
Czytaj dalej...
2021-01-05
Lotnisko w Balicach zbuduje terminal cargo!
Właśnie ogłoszono przetarg na budowę nowego terminala cargo dla lotniska w Balicach. Obiekt jest zaprojektowany jako zwarta bryła, o powierzchni magazynowej około 2,7 tys. m2 i 1,2 tys. m2 powierzchni biurowej.
Czytaj dalej...