Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skorzystaj z Misji Gospodarczych Online

3 minuty czytania.

Na skutek pandemii koronawirusa odwołane zostało większość wydarzeń międzynarodowych, podczas których można było nawiązać nowe kontakty biznesowe. Misje gospodarcze online to szansa na biznes w dowolnym zakątku świata bez wychodzenia z domu. Nie czekaj! Poszukiwanie zagranicznego partnera zacznij już teraz!

Krajowa Izba Gospodarcza to największa niezależna instytucja biznesowa w Polsce, łącząca blisko 160 organizacji gospodarczych. Obecnie Izba wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców proponując znalezienie biznesowego partnera za granicą w czasie pandemii.

W tym celu oferuje innowacyjne narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online. By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wskazując w nim m.in. jakie kierunki i formy współpracy interesują naszą firmę.

Najbliższy kalendarz misji gospodarczych online, które realizuje Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej prezentuje się następująco:

  • Wrzesień – Chiny, Malezja, Irak, Białoruś, Turcja, Botswana
  • Październik – Korea Płd, Singapur, Arabia Saudyjska, RPA

Podane terminy są terminami orientacyjnymi, które będą dostosowane do zapotrzebowania zgłoszonych firm.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy dostępne jest na stronie Krajowej Izby Gospodarczej.

Źródło: https://kig.pl/biuro-wspolpracy-z-zagranica-kig-zaprasza-na-misje-gospodarcze-online/