Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wirtualna giełda dla branży IT

3 minuty czytania.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży IT do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej. To seria dwustronnych, wcześniej umówionych około 20 minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Celem spotkań jest nawiązanie współpracy firm reprezentujących te same lub zbliżone branże z zagranicznymi partnerami.

Bezpłatne wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 września 2020 r. i prowadzone będzie w języku angielskim. Skierowane jest przede wszystkim do firm specjalizujących się lub poszukujących rozwiązań z dziedziny Internetu rzeczy, sztucznej inteligencji, robotyki i rzeczywistości poszerzonej.

By wziąć udział w wydarzeniu należy do 2 września br. wypełnić formularz rejestracyjny online, w tym m.in. wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach oraz określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Formularz rejestracyjny oraz aktualny katalog firm zarejestrowanych na wydarzenie można uzyskać na stronie internetowej.

Źródło: https://www.een.org.pl/component/content/article/63043:spotkania-online-dla-branzy-iot-ai-robotyki-i-xr