Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Teren częściowo zabudowany w Mogilanach

6 minut czytania.

Malowiczo położony teren inwestycyjny w Mogilanach przeznaczony jest pod inwestycje związane z usługami. Jeśli szykasz nieruchomości z rozpoczetą budową to mamy coś dla Ciebie!

 

 

 

 

 

Prezentacja nieruchomości: 

Wersja polska:

Wersja angielska:

Podstawowe dane o nieruchomości:

Powierzchnia:

2,2 ha

Lokalizacja:

Teren znajduje się w Gminie Mogilany:  działki nr 307/180 i 307/373, obr. Mogilany, gm. Mogilany z rozpoczętą budową budynku oświatowego.

Przeznaczenie:

Tereny przeznaczone są dla inwestycji związanych z usługami (Up - tereny usług).

Dostępność komunikacyjna:

Atrakcyjne położenie terenów w niedalekiej odległości od autostrady A4. Teren skomunikowany z drogą powiatową - wjazd od ul. Skawińskiej w Mogilanach.

Teren oddalony o ok. 24 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II „Kraków Airport”. 

 

 

Szczegółowe dane o nieruchomości:

Właściciel lub Dysponent:

Gmina Mogilany

Stan istniejący:

Teren inwestycyjny z istniejącą zabudową - niedokończona budowa inwestycji oświatowej (budynek gimnazjum i hali sportowo-widowiskowej).   

Budynek gimnazjum i hali sportowo-widowiskowej stanowi dwie odrębne bryły połączone funkcjonalnie łącznikiem dwukondygnacyjnym. Budynek posadowiony jest na zboczu -schodkowo.

Powierzchnia zabudowy: 4421 m²

Kubatura: 50107,8 m³

Powierzchnia całkowita: 12507,44 m²

Powierzchnia użytkowa:       

  • budynek gimnazjum: 5347,01 m²
  • hala: 3972,47 m²

Budynek gimnazjum, w rzucie - w kształcie prostokąta, z patio wewnątrz. Od strony południowej pięciokondygnacyjny, od strony północnej dwukondygnacyjny o konstrukcji szkieletowo-żelbetowej. Na obecnym etapie inwestycji zrealizowano konstrukcję trzech kondygnacji i połowę czwartej.

Hala, o rzucie prostokąta - parterowa o ścianach murowano-żelbetowych i dachu o konstrukcji stalowej. Obecnie zrealizowane są ściany i słupy do poziomu 3,6 m. Roboty budowlane zostały wstrzymane ze względów ekonomicznych.

Bezpośrednie otoczenie:

Lokalizacja nieruchomości jest dobra, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego Parkowe Wzgórze. Teren sąsiaduje z nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi, przeznaczonymi pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i mieszkaniowo- usługową.

Uzbrojenie techniczne:

Uzbrojenie techniczne pełne. Nieruchomość ma dostęp do sieci energetycznej, wodociągu. Kanalizacja w odległości około 100 m, gazociąg w odległości około 200 m. 

Wysokość i rodzaj zabudowy:

Wysokość zabudowy do 12,5 m.

 

 

Kontakt w sprawie nieruchomości:

Joanna Adamczyk

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

Tel.: +48 12 348 01 55

E-mail:  biuro@knhp.com.pl