Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Best practice - projekty inwestycyjne z Małopolski

Best practice, czyli najlepsze praktyki biznesowe to nasz pomysł na przedstawienie Małopolski, w tym również Metropolii Krakowskiej, poprzez opowiadanie o zrealizowanych tu inwestycjach i ciekawych wdrożeniach. To również prezentacja pomysłów z branż Inteligentnych Specjalizacji, które realizowane są na terenach inwestycyjnych w Małopolsce. Dzięki nim chcemy pokazać jak w praktyce prowadzi się biznes w Małopolsce oraz jak można rozpocząć inwestycję i zrealizować tutaj swój projekt. Możliwości Regionu są nieograniczone!

Chcesz poznać doświadczenia małopolskich firm - zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką.


2023-02-23
Stalowe elementy Strumin dla branży budowlanej
Małopolska firma Strumin działająca w gminie Liszki jest krajowym liderem w produkcji podestów rozładunkowych. Przeczytajcie o historii ich sukcesu!
Czytaj dalej...
2023-01-04
Projekty energetyczne prosto z serca Małopolski
Jak stworzyć sprawnie funkcjonujący energetyczny „układ krwionośny” dla dużych projektów? W Enetecs wiedzą jak realizować specjalistyczne projekty inżynierskie w zakresie dostarczania energii. Jak to robią? Przeczytajcie!
Czytaj dalej...
2022-12-12
Smart rozwiązania Seedia dla miast
Są smart, produkują inteligentne meble dla miast i ich mieszkańców. Stawiają na odnawialne źródła energii i zdobywają zagraniczne rynki. O kim mowa? Krakowska firma Seedia wie jak dostarczać inteligentną infrastrukturę.
Czytaj dalej...
2022-10-14
Poznaj enova365 – krakowskie rozwiązania informatyczne
Jak usprawnić polski biznes? Soneta opracowała technologie IT dedykowane zarówno MŚP jak i dużym przedsiębiorstwom. Przeczytajcie o ich sukcesie!
Czytaj dalej...
2022-09-07
Sukces krakowskich aplikacji mobilnych i webowych Railwaymen
Partner technologiczny firm z całego świata. O kim mowa? Railwaymen to krakowska firma z sektora MŚP, która w ciągu 13 lat od powstania zdobyła uznanie wśród klientów na pięciu kontynentach.
Czytaj dalej...
GoPOS innowacyjne rozwiązania IT dla gastronomii
2022-07-05
Innowacyjne rozwiązania IT dla gastronomii
Rozwiązania IT krakowskiej firmy powstałe z myślą i dedykowane rynkowi HoReCa rewolucjonizują świat gastronomii. O jakich technologiach mowa? Poznaj best practice GoPOS Sp. z o.o.
Czytaj dalej...
2022-06-07
Holenderski pomysł na biznes w Krakowie
Czy Metropolia Krakowska to dobra lokalizacja dla zagranicznych inwestorów? Przykład firmy Blue Fifty Polska Sp. z o.o., pokazuje, że zdecydowanie tak! Dowiedz się dlaczego Ralph Koekkoek wybrał właśnie stolicę Małopolski.
Czytaj dalej...
2022-05-19
BEST PRACTICE firmy DISKUS Polska Sp. z o.o.
W Wieliczce wiedzą jak bezpiecznie przechowywać i usuwać dane. Warto przyjrzeć się bliżej firmie, która tworzy rozwiązania jakich nie ma nikt inny na świecie.
Czytaj dalej...
Siedząca po turecku uśmiechnięta kobieta z laptopem na kolanach wskazuje na stojącego uśmiechniętego mężczyznę w okularach trzymającego napis pochwal się swoją inwestycją
2022-03-21
Historie z sukcesem w roli głównej
Prowadzisz firmę związana z inteligentnymi specjalizacjami na terenie Małopolski? Jeśli tak, to w ramach projektu pn. „KMA4Business 2” możesz już teraz opowiedzieć o zrealizowanych przez Twoją firmę inwestycjach.
Czytaj dalej...