Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

25
10.2021
Publikacja: "Metropolia Krakowska Metropolia Możliwości"
Metropolia Krakowska – dlaczego warto tu mieszkać, inwestować, rozwijać się i prowadzić biznes? Jesteście ciekawi? Zerknijcie do publikacji o regionie przygotowanej przez nasze Stowarzyszenie. Czytaj dalej..
25
11.2021
Podsumowanie VII Forum Gospodarki Przestrzennej Metropolii Krakowskiej.
25 listopada br. odbyło się ostatnie już w tym roku spotkanie Forum Gospodarki Przestrzennej Metropolii Krakowskiej. Była to idealna okazja do podsumowania tegorocznych, intensywnych prac nad przestrz Czytaj dalej..
31
08.2021
Metropolia Krakowska: Twoje miejsce na biznes!
Krakowski Obszar Funkcjonalny to idealne miejsce na biznes. W naszej metropolii szybko rozwiniesz swój biznes. Chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj artykuł i przekonaj się sam! Czytaj dalej..
26
11.2021
Wizualizacja terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej!
Gminy Metropolii Krakowskiej dysponują świetnie przygotowanymi terenami inwestycyjnymi. Potencjał inwestycyjny obszaru pokazuje wizualizacja przygotowana w ramach projektu KMA4Business. Czytaj dalej..
10
11.2021
II FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ – JUŻ WKRÓTCE!
W ramach Tygodnia z Metropolią Krakowską odbędzie się 7 tematycznych spotkań, a każdy dzień, poświęcony zostanie innej dziedzinie współpracy. Czytaj dalej..
2021-12-03
Wystartowała 32. edycja Konkursu „Teraz Polska”!
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zainaugurowała 32. edycję Konkursu „Teraz Polska”, przyjmowanie wniosków konkursowych potrwa do 31 stycznia 2022.
Czytaj dalej...
Radar Innowacji Przemysłu 4.0
2021-12-03
Przeczytaj "Radar innowacji Przemysłu 4.0"
Radar to katalog, który zbiera i kategoryzuje młode spółki z ofertą dla przemysłu. To „książka telefoniczna” dla szukających dostawcy technologii do swojej fabryki lub partnera do innowacji.
Czytaj dalej...
2021-12-03
#PoukładajMY_razem_Metropolię!
Przez czwarty dzień II Forum Metropolii Krakowskiej dyskutowaliśmy na tematy związane z mobilnością. Pomogły nam w tym ciekawe inspiracje z Turynu oraz naszej rodzimej Skawiny!
Czytaj dalej...
2021-12-02
Inwentaryzacja ekosystemów innowacji w Polsce!
Celem badania jest zintegrowanie w ramach jednej, spójnej i powszechnie dostępnej bazy wiedzy zagregowanej w interaktywnej mapie na potrzeby Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości!
Czytaj dalej...
2021-12-02
reSTART zmiany, które budują!
Projekt jest przeznaczony dla firm, które zamknęły swoją działalność w przeciągu ostatnich dwóch lat i otworzyły ponownie, w przeciągu ostatniego pół roku.
Czytaj dalej...
2021-12-02
Odzyskać sprawność zawodową
Rusza projekt służący wypracowaniu rozwiązań i praktyk, które pomogą wejść na rynek pracy jak największej liczbie osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj dalej...
Logo projektu Poland of IT masters
2021-12-02
Sprawdź portal promujący osiągnięcia Polaków w obszarze IT
Czytaj dalej...
2021-12-02
O gospodarce na II Forum Metropolii Krakowskiej!
Kolejny dzień II Forum Metropolii Krakowskiej za nami! Tematem spotkania był obszar GOSPODARKI, w której m.in. realizujemy projekt KMA4Business.
Czytaj dalej...
puste wnętrze hali produkcyjnej
2021-12-02
Kolejna decyzja w ramach PSI w Niepołomicach!
W tym roku Krakowski Park Technologiczny wydał już 44 decyzje o wsparciu z czego 22 trafiło do małych i mikro firm!
Czytaj dalej...