Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

25
08.2022
Strefa Aktywności Gospodarczej "Nowa Huta Przyszłości" Północ
Szukasz terenu pod swoją inwestycję w Krakowie o powierzchni prawie 20 ha? Sprawdź tereny inwestycyjne oferowane na obszarze projektu pn. "Kraków - Nowa Huta Przyszłości". To najlepsze tereny inwestyc Czytaj dalej..
29
08.2022
Strefa Aktywności Gospodarczej "Nowa Huta Przyszłości" Południe
Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Zobacz tereny inwestycyjne oferowane na obszarze Strefy Aktywności Gospodarczej Nowa Huta Przyszłości. Teren typu greenfield, bez istniejącej zabudowy. Czytaj dalej..
26
11.2021
Wizualizacja terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej!
Gminy Metropolii Krakowskiej dysponują świetnie przygotowanymi terenami inwestycyjnymi. Potencjał inwestycyjny obszaru pokazuje wizualizacja przygotowana w ramach projektu KMA4Business. Czytaj dalej..
27
07.2022
Metropolia Krakowska. Metropolia Możliwości!
Metropolia Krakowska – Czy warto tu mieszkać, inwestować, rozwijać się i prowadzić biznes? Jesteście ciekawi? Zerknijcie do Naszej publikacji! Czytaj dalej..
31
08.2021
Metropolia Krakowska: Twoje miejsce na biznes!
Krakowski Obszar Funkcjonalny to idealne miejsce na biznes. W naszej metropolii szybko rozwiniesz swój biznes. Chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj artykuł i przekonaj się sam! Czytaj dalej..
2023-03-20
Global Industrie – Przemysł Przyszłości
W dniach 7-10 marca w Lyonie odbyły się targi przemysłowe Global Industrie 2023. Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. prezentowała możliwości inwestycyjne Małopolski.
Czytaj dalej...
2023-03-17
Misja gospodarcza - spotkania dla przedsiębiorców
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza małopolskich przedsiębiorców do udziału w przyjazdowej misji gospodarczej z Ukrainy.
Czytaj dalej...
2023-03-16
Przyciągamy nowe technologie do Małopolski
Tech Show London! W ramach Data Centre World, wśród firm technologicznych, na stoisku Kraków Metropolitan Area for Business, prezentowaliśmy oferty inwestycyjne Krakowa i Małopolski.
Czytaj dalej...
2023-03-09
Nowe dotacje na rozwój – szkolenie dla małopolskich przedsiębiorców
Centrum Business in Małopolska zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące najważniejszych kwestii związanych z aktualnie dostępnymi funduszami europejskimi na rozwój firm.
Czytaj dalej...
2023-03-06
Ruszył nabór do IX edycji konkursu "Orzeł Innowacji"!
Już po raz 9 przyznana zostanie nagroda "Orzeł Innowacji". Trwa nabór uczestników.
Czytaj dalej...
2023-03-03
Ruszyła rejestracja na konferencję!
Przedsiębiorco, zarejestruj się na konferencję „Krakow Metropolitan Area for Business. Nowa perspektywa – nowe perspektywy”, która odbędzie się 23 marca br. w Krakowie.
Czytaj dalej...
2023-03-01
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców cd.
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie organizuje spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. Zachęcamy do skorzystania z bieżącej oferty webinariów na temat wsparcia rozwoju innowacji w biznesie.
Czytaj dalej...
2023-03-01
Dotacje na innowacje - webinarium da początkujących
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w webinarium pn. „Dotacje na innowacje – wstępne i ogólne informacje dla początkujących”. 
Czytaj dalej...
2023-02-28
Sposób na Sukces
Ruszyła XXIII edycja konkursu „Sposób na Sukces”, który gromadzi i wyróżnia najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.
Czytaj dalej...