Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

28
02.2022
Jaki pomysł na małopolską gospodarkę ma Metropolia Krakowska?
Dzięki odpowiednio prowadzonej polityce publicznej chcemy sprawić by Metropolia Krakowska była postrzegana jako konkurencyjny ośrodek gospodarczy w skali europejskiej oraz światowej. Czytaj dalej..
12
02.2024
Kraków wiodącym centrum technologicznym w Europie
Według najnowszego raportu „Krakow IT Market Map” Kraków stał się wiodącym centrum technologicznym i centralną lokalizacją dla światowych korporacji z branży usług biznesowych i technologii. Czytaj dalej..
27
07.2022
Metropolia Krakowska. Metropolia Możliwości!
Metropolia Krakowska – Czy warto tu mieszkać, inwestować, rozwijać się i prowadzić biznes? Jesteście ciekawi? Zerknijcie do Naszej publikacji! Czytaj dalej..
07
11.2023
Grunty na medal w Gminie Niepołomice
Gmina Niepołomice konsekwentnie rozwija się stawiając na biznes. Jednym z kluczowych elementów rozwoju przedsiębiorczości jest Niepołomicka Strefa Inwestycyjna. Czytaj dalej..
2024-02-26
Stolica Metropolii Krakowskiej liderem regionalnym rynku powierzchni biurowych
Według raportu Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych Kraków wciąż plasuje się na kluczowych pozycjach pod względem rynku powierzchni biurowych.
Czytaj dalej...
2024-02-26
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące funduszy unijnych
7 marca 2024 r. Jurajska Izba Gospodarcza zaprasza na Małopolskie Forum Przedsiębiorców – Fundusze Unijne w 2024 r.
Czytaj dalej...
2024-02-23
Poradnik dla przedsiębiorców
Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości przygotowało Vademecum dla przedsiębiorców z aktualnymi informacjami na temat dostępnych form wsparcia dla biznesu.
Czytaj dalej...
2024-02-21
Nowe możliwości dla firm z Hub4industry
Ponad 60 innowacyjnych usług dla małych i średnich przedsiębiorstw dostępnych w ramach pomocy de minimis w ramach hubu innowacji cyfrowych.
Czytaj dalej...
2024-02-16
„Małopolska Sieć Sukcesorów” - ruszył otwarty konkurs ofert dla NGO
Nabór ofert w zakresie organizacji spotkań podnoszących wiedzę w kluczowych obszarach związanych z prowadzeniem i transferem biznesu trwa do 6 marca.
Czytaj dalej...
2024-02-14
Nowe możliwości dla MMŚP -projekt MARR
„Małopolskie Bony Rozwojowe – Nowa Perspektywa” – dofinansowanie szkoleń dla małopolskich firm.
Czytaj dalej...
2024-02-08
Projekt promujący przedsiębiorczość w Gminie Niepołomice
Gmina Niepołomice realizuje projekt "Promocja gospodarcza przedsiębiorstw z Małopolski funkcjonujących w obszarze czystej energii na rynkach zagranicznych"
Czytaj dalej...
2024-01-31
Nabór na Partnerów projektu SPIN
Rusza nabór na a Partnerów do nowej edycji projektu SPIN-Małopolskie Centra Transferu Wiedzy. Ich rolą będzie wspieranie przedsiębiorstw w opracowywaniu i wdrażaniu innowacji.
Czytaj dalej...
2024-01-29
Kolejna firma z Metropolii Krakowskiej w ramach PSI Małopolska
Krakowski Park Technologiczny wydał decyzję o wsparciu dla cukierni Krakowskie Wypieki. Przedsiębiorstwo skorzysta z programu Polska Strefa Inwestycji i zainwestuje w rozwój swojego zakładu produkcyjnego.
Czytaj dalej...