Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

28
02.2022
Jaki pomysł na małopolską gospodarkę ma Metropolia Krakowska?
Dzięki odpowiednio prowadzonej polityce publicznej chcemy sprawić by Metropolia Krakowska była postrzegana jako konkurencyjny ośrodek gospodarczy w skali europejskiej oraz światowej. Czytaj dalej..
31
05.2022
Nowe ulgi dla innowacyjnych firm w Krakowie i okolicznych gminach w 2022 roku
Przedsiębiorcy zostali wyposażeni w atrakcyjne narzędzia, które dają im możliwość pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników i stwarzanie lepszych warunków dla już zatrudnianych. Czytaj dalej..
17
11.2021
Kraków – tu warto inwestować!
19 października zaprezentowano raport „Potencjał inwestycyjny Krakowa” w ramach cyklu badawczego Business Environment Assessment Study (BEAS 2021). Czytaj dalej..
29
08.2022
Strefa Aktywności Gospodarczej "Nowa Huta Przyszłości" Południe
Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Zobacz tereny inwestycyjne oferowane na obszarze Strefy Aktywności Gospodarczej Nowa Huta Przyszłości. Teren typu greenfield, bez istniejącej zabudowy. Czytaj dalej..
26
11.2021
Wizualizacja terenów inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej!
Gminy Metropolii Krakowskiej dysponują świetnie przygotowanymi terenami inwestycyjnymi. Potencjał inwestycyjny obszaru pokazuje wizualizacja przygotowana w ramach projektu KMA4Business. Czytaj dalej..
orientacja zawodowa, Metropolia Krakowska, Forum Edukacji, wybór zawodu
2022-09-30
O edukacji zawodowej uczniów szkół Metropolii
Podczas II Forum Edukacji Metropolii Krakowskiej rozmawiano o tym jak ponadlokalnie można wspierać rozwój orientacji zawodowej uczniów Metropolii Krakowskiej.
Czytaj dalej...
2022-09-30
Nabór do Forum ds. strategii ZIT
Zachęcamy organizacje działające na terenie gmin Metropolii Krakowskiej do włączenia się w prace Forum do spraw Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Metropolii Krakowskiej na lata 2021-2027
Czytaj dalej...
targi pracy i przedsiębiorczości, Tauron Arena, zatrudnianie cudzoziemców, jak zarządzać biznesem? jak założyć działalność gospodarczą? gdzie skonsultować CV?
2022-09-30
Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Świadomie do celu!
W dniach 25-26 października przyjdź na targi pracy i przedsiębiorczości w Krakowie i porozmawiaj z najlepszymi pracodawcami w Krakowie lub skonsultuj swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi.
Czytaj dalej...
2022-09-29
Zarejestruj firmę na PUE ZUS
Od nowego roku każdy przedsiębiorca będzie zobowiązany do posiadania aktywnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.
Czytaj dalej...
FENG, Innovation Coach, STEP, IPPT PAN, B+R+I,
2022-09-29
Ostatnie miejsca w projekcie Innovation Coach
Innovation Coach to bezpłatna usługa wspierająca firmy w procesie wdrażania działalności z zakresu badań, rozwoju i innowacji.
Czytaj dalej...
2022-09-22
"MOCne w biznesie" - granty dla przedsiębiorczych kobiet
Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Santander Bank Polska zapraszają przedsiębiorcze kobiety do udziału w konkursach o granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu.
Czytaj dalej...
profesjonalny start, akademia pozytywnej zmiany, ster na cel, drugi start-pewien sukces, wsparcie dla firm, wsparcie dla biznesu,
2022-09-22
Wsparcie dla firm, które ponownie rozpoczęły działalność gospodarczą
Wsparcie mogą otrzymać przedsiębiorcy, którzy zaprzestali prowadzenia działalności gospodarczej w ciągu 24 miesięcy i ponownie podjęli się prowadzenia firmy w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.
Czytaj dalej...
TOOLEX, międzynarodowe targi obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki, targi branży obrabiarek, Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu, OILexpo
2022-09-09
Weź udział w targach TOOLEX
To doskonała okazja by zaprezentować swoją firmę z niemal 90% rabatem! To już ostania w tym roku taka propozycja dla małopolskich firm z sektora MŚP. Nie trać czasu, zarejestruj się i jedź na targi… razem z Małopolską!
Czytaj dalej...
ośrodek Enterprise Europe Network, IPH w Krakowie, szkolenie dla firm, bezpłatny webinar dla firm, MŚP, Google Firma Jutra szkolenie,
2022-09-09
Bezpłatne szkolenie dotyczące zwiększania skuteczności reklam internetowych
28 września weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i dowiedź się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w Internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek. Spotkanie poprowadzi doradca Google w programie Firmy Jutra.
Czytaj dalej...