Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kolejna edycja Akademii Menadżera Innowacji

4 minuty czytania.
akademia menadżera innowacji, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości

 

Akademia Menadżera Innowacji to autorski program Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami. Program składa się z równolegle prowadzonych części szkoleniowej i doradczej. Wykładowcami, metodykami, warsztatowcami i doradcami AMI są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami. V edycja programu będzie realizowana od grudnia 2022 r. do czerwca 2023 r.

Co można zyskać biorąc udział w programie?

Uczestnicy akademii mogą liczyć m.in. na:

  • kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpracę z wybranym doradcą,
  • studia przypadków analizowane na podstawie doświadczeń polskich i zagranicznych firm,
  • do 120 godzin doradztwa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz do wyboru 120 lub 50 godzin doradztwa dla mikroprzedsiębiorstw,
  • wzrost kompetencji i kwalifikacji zawodowych w zakresie innowacji,
  • badanie innowacyjności firmy metodą Innovation Health Check (IHC),
  • certyfikat Akademii Menadżera Innowacji, poświadczający ukończenie programu.

Kto może wziąć udział w programie?

Program skierowany jest zarówno do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych firm. 

Maksymalny możliwy poziom dofinansowania  dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wynosi 80%, natomiast duże przedsiębiorstwa mogą otrzymać maksymalnie 50% dofinansowania. Pozostała kwota kosztu usług (tj. doradczej i szkoleniowej) pokrywana jest w formie wkładu prywatnego, wnoszonego przez przedsiębiorstwo jako opłata.

W części szkoleniowej projektu jest możliwość zamiany wniesionego wkładu prywatnego (opłaty) na wkład prywatny w formie kosztu wynagrodzeń uczestników projektu.

Jak dołączyć do programu?

By dołączyć do programu należy do 14 października 2022 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy online, który dostępny jest tutaj. 

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są tutaj.

 

źródło: PARP