Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

"MAJÓWKA Z PRACĄ" już 10 maja w TAURON Arena Kraków!

5 minut czytania.

 

 

 

 

 

 

 

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” to wydarzenie dla wszystkich, którzy:

  • planują podjąć swoją pierwszą lub kolejną pracę,
  • myślą o przekwalifikowaniu się,
  • rozważają założenie własnej firmy,
  • chcą udoskonalić zarządzanie w swojej firmie,
  • chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe lub swoich pracowników,
  • poszukują nowych funduszy na rozwój swoich działań w zakresie biznesu.

 Targi to doskonała okazja do poznania potencjalnych pracowników i pracodawców, a także zwiększenia swoich szans w procesie rekrutacyjnym dzięki profesjonalnemu CV, które będzie przedmiotem indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi.

 Wydarzenie to także możliwość uczestnictwa w szeregu ciekawych warsztatów z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu, czy zarządzania projektami.  

Dla uczestników Targów przygotowano 3 strefy tematyczne:  

  1. Strefa Wystawiennicza - czyli miejsce spotkań kandydatów z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. W tej strefie będzie również możliwość spotkania się z profesjonalnym doradcą zawodowym w celu określenia swoich słabych i mocnych stron, a także skonsultowania dokumentów aplikacyjnych.
  2. Strefa Przedsiębiorczości - to przestrzeń do rozwijania swojego biznesplanu i pomysłów. W strefie prowadzone będą konsultacje ze specjalistami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa. 
  3. Strefa Warsztatowa - to tam możliwe będzie zyskanie praktycznej wiedzy i umiejętności związanych z zarządzaniem projektami/ zespołem, pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na rozwój swoich pomysłów biznesowych, czy legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Ponadto, przeprowadzony zostanie hackathlon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Majowa edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie rozpocznie się od panelu dyskusyjnego na temat wpływu wysokiej inflacji na przedsiębiorczość oraz rynek pracy w Krakowie.

Bezpłatne Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” odbędą się już 10 maja w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Targach zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie organizatora - targiaktywnosci.com.pl
Uczestnictwo w wydarzeniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji i jest bezpłatne, jednakże na część warsztatów obowiązują zapisy.