Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rozwój MŚP w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0 - webinar dla wnioskodawców

3 minuty czytania.

 

Szkolenie odbędzie się 25 stycznia 2024 r. w godz. 10:00-15:00 i będzie dostępne poprzez Platformę Cisco Webex Meetings po wcześniejszej rejestracji.

 

Prowadzone będzie przez pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we współpracy z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną informacje na temat Działania 1.11, w tym:

• zakres wsparcia i warunki ubiegania się o środki
• zasady kwalifikowalności wydatków
• kryteria oceny projektów
• proces rejestracji wniosku w systemie IGA
• zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.

Termin rejestracji: 24 stycznia 2024 r.

W ramach naboru możliwa będzie realizacja przedsięwzięć polegających na stworzeniu przez przedsiębiorstwa szerokiego katalogu cyfrowych rozwiązań w zakresie produkcji przemysłowej, świadczenia usług i modeli biznesowych, w tym wykorzystujących rozwiązania z obszaru big data, sztucznej inteligencji, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, automatyki i robotyki, druku addytywnego, technologii teleinformatycznych oraz komunikacji pomiędzy maszynami oraz człowiekiem a maszynami, z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa tych rozwiązań, do projektowania, zarządzania, monitorowania lub optymalizowania procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie lub związanych z nimi procesów logistycznych.

Źródło: Fundusze.malopolska.pl