Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw - rejestracja

4 minuty czytania.
Trwa rejestracja na 13 Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się 25-27 października 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
 
Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Ready for Change?” i to właśnie  gotowość do zmian będzie głównym motywem paneli dyskusyjnych, warsztatów, wystąpień key speakerów i autorytetów. Prelegenci przybliżą możliwości dostosowania swojej działalności do aktualnej rzeczywistości. 
 
 
 
 
 
Od 2011 roku Kongres jest platformą łączącą przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i przedstawicieli polityki. To przestrzeń, w której wszyscy zdobywają wiedzę, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują nowe znajomości i zacieśniają biznesowe kontakty, w tym również te międzynarodowe.
 
Podczas tegorocznej edycji zaplanowano kilkadziesiąt wystąpień, paneli i warsztatów oraz setki spotkań biznesowych z ekspertami wielu dziedzin. Najwięksi, polscy, jak i międzynarodowi praktycy zgromadzą się w MCK w Katowicach, by dostarczyć inspiracji, porządnej dawki wiedzy oraz podzielić się wypracowanym przez lata biznesowym know-how. 
 
Kongres podzielony będzie na 8 ścieżek tematycznych, wśród nich będą m.in.
  • Finanse i Inwestycje,
  • Start- upy i innowacje oraz główny trzon,
  • „Ready for Change?”.
Dodatkowo w programie zaplanowano przyjrzenie się polskiemu rynkowi pracy oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie - jak zarządzać firmą w niestabilnych warunkach gospodarczych. 
 
Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia