Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Weź udział w 2021 European Clusters & Projects Roadshow Event

3 minuty czytania.

Wydarzenie, które odbędzie się na przełomie maja i czerwca ma na celu pomoc europejskim firmom, klastrom oraz parkom technologicznym w wejściu na rynek chiński oraz wymianie doświadczeń, poprzez prezentacje ich produktów i technologii online. Bez względu na to czy szukasz dostawcy, kupca czy partnera, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Tegoroczna edycja odbędzie się na platformie ZOOM i będzie relacjonowana na żywo w Internecie a wygłoszone podczas spotkania (lub nagrane wcześniej) prezentacje zostaną przesłane do różnych chińskich firm i klastrów, które mogą się stać Twoimi przyszłymi partnerami biznesowymi. Warto wspomnieć, że zeszłoroczna onlinowa edycja wydarzenia przyciągnęła 120 000 osób przed ekrany komputerów.

W programie wydarzenia przewidziano część prezentacyjną, podczas której klastry i parki będą miały okazję zaprezentować historię rozwoju, profil działalności i potencjalne korzyści ze współpracy a firmy będą mogły zareklamować swoje produkty i usługi i znaleźć partnerów biznesowych. W trakcie spotkania przeprowadzona zostanie również część dyskusyjna z tłumaczeniem na żywo. Wydarzenie będzie się odbywać w języku angielskim.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie do 20 maja 2021 r. 

Osoba do kontaktu:

Łukasz Kozub

Specjalista ds. projektów i obsługi inwestora

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.

 E-mail lukasz.kozub@knhp.com.pl; tel. 727 432 101