Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Badanie ankietowe przedsiębiorców Metropolii Krakowskiej

3 minuty czytania.

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Metropolia Krakowska realizuje badanie ankietowe wśród przedsiębiorców sektora prywatnego mających siedzibę na terenie gmin Metropolii Krakowskiej.

Badanie jest jednym z zadań projektu partnerskiego pn. Krakow Metropolitan Area for Business (KMA4Business), którego głównym celem jest wzrost zainteresowania ofertą gospodarczą Małopolski, w szczególności Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego (Metropolii Krakowskiej) wśród potencjalnych inwestorów zagranicznych i polskich.

Na zlecenie Metropolii Krakowskiej Wykonawcą badania jest Grupa BST Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mieczyków 12, 40-748 w Katowicach.

Metropolia Krakowska udziela pełnomocnictwa Wykonawcy do przeprowadzenia badania w formie wywiadów kwestionariuszowych z przedsiębiorcami sektora prywatnego mającymi siedzibę na terenie gmin Metropolii Krakowskiej.

Uprzejmie prosimy o wsparcie Wykonawcy w realizacji badania. Państwa udział ma kluczowe znaczenie dla jego jakości i efektywności. Zapewniamy, że badanie ma charakter poufny, a wszystkie informacje zdobyte w trakcie jego realizacji wykorzystane zostaną wyłącznie do celów badawczych. 

Państwa zdanie jest bardzo ważne. Pozwoli na poznanie potrzeb przedsiębiorców sektora prywatnego, w tym poziomu zadowolenia przedsiębiorców z warunków prowadzenia działalności gospodarczej na terenie gmin Metropolii Krakowskiej. Dostarczy ponadto danych niezbędnych do rozwoju programu promocji marki gospodarczej Metropolii Krakowskiej.

Aby wziąć udział prosimy kliknąć w poniższy link:

https://www.badania-online.pl/cawi/index.php/774276?lang=pl

Dziękujemy za poświęcony czas!