Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Badanie dojrzałości innowacyjnej firm

3 minuty czytania.

Polski Fundusz Rozwoju przygotował narzędzie, które pomaga w ocenie poziomu gotowości do cyfryzacji, transformacji energetycznej oraz rozwoju innowacji. Wcześniej badanie było dostępne tylko dla dużych firm. Obecnie po obserwacji potrzeb rynku PFR rozszerzył badanie również dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (firma powinna zatrudniać minimum 10 pracowników). Już teraz MŚP może skorzystać bezpłatnie z diagnostyki i doradztwa ekspertów PFR.

Za pomocą Badania Dojrzałości Innowacyjnej przedsiębiorcy, w formie raportu, otrzymują praktyczne wskazówki do rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych. Badanie jest pierwszym punktem wsparcia PFR dla dużych firm i sektora MŚP, które w kolejnych krokach może zostać uzupełnione o doradztwo indywidualne, darmowy dostęp do kursów online oraz warsztaty tematyczne.

Już teraz można sprawdzić pierwsze wyniki przeprowadzenia badania wśród przedsiębiorstw na blogu PFR. Co więcej w artykule opisano jak wygląda badanie dojrzałości innowacyjnej w praktyce, w tym jak przebiega oraz na czym się opiera.

Aby firma mogła się zgłosić do badania wystarczy wypełnić formularz na stronie.

Gorąco zachęcamy do udziału w badaniu wszystkie firmy, które widzą w sobie potencjał innowacyjności.

źródło: Polski Fundusz Rozwoju