Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Bezpłatne szkolenie dotyczące zwiększania skuteczności reklam internetowych

5 minut czytania.
ośrodek Enterprise Europe Network, IPH w Krakowie, szkolenie dla firm, bezpłatny webinar dla firm, MŚP, Google Firma Jutra szkolenie,

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie zaprasza 28 września 2022 r. o godzinie 10:00 na bezpłatne szkolenie „Zwiększ skuteczność reklam internetowych”.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.

Co zyskujesz biorąc udział w wydarzeniu?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu.

W trakcie szkolenia organizowanego w ramach programu Firmy Jutra dowiesz się jak stworzyć skuteczną reklamę internetową. W tym w szczególności:

  • jaki jest cel reklam;
  • jakie wyróżniamy formaty reklam;
  • co decyduje o skuteczności reklamy;
  • jak analizować skuteczność reklam;
  • z jakich elementów składa się idealna reklama;
  • na czym polegają kampanie inteligentne - czym są i gdzie możesz je spotkać.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Jak zarejestrować się na wydarzenie?

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc pop rzez formularz internetowy, który dostępny jest tutaj.

Warsztaty poprowadzi: Ewa Wójcik
Doradca Google w programie Firmy Jutra
Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Dodatkowych informacji udziela:

Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

źródło: iph.krakow.pl