Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Bony Sukcesu dla MŚP dostępne do końca stycznia 2023 r.

2 minuty czytania.

Dostępne są jeszcze  środki finansowe przeznaczone na dofinansowanie specjalistycznych usług doradczych w ramach projektu „Bony Sukcesu”

O PROJEKCIE

O wsparcie ubiegać się mogą przedsiębiorcy sektora MŚP posiadający siedzibę w Małopolsce. Przedsiębiorcy będą mogli uzyskać maksymalnie po dwa granty w wysokości do 20 tys. zł, które pozwolą im na zakup specjalistycznych usług doradczych. Poziom dofinansowania może wynieść do 95%.

Przedsiębiorcy będą mogli korzystać z dowolnie wybranych grup (komponentów doradczych) m.in.: monitorowania i prognozowania trendów rynkowych, organizacji i zarządzania, wykorzystywanie zaawansowanych technologii informatycznych lub technologii, informacyjno-komunikacyjnych w przedsiębiorstwie.

W przypadku wyczerpania środków nabór może zostać zamknięty przed dniem  31.01.2023 r. Wszystkie zgłoszenia złożone po zamknięciu naboru  będą wpisywane na listę rezerwową.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O DOSTĘPNYM WSPARCIU