Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ciekawy projekt dla firm turystycznych zainteresowanych Ukrainą

3 minuty czytania.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy odbędą się trzy konferencje online na platformie ZOOM, podczas których przedstawiciele polskich touroperatorów oraz agenci turystyczni będą mieli możliwość poznać swoich ukraińskich odpowiedników, porozmawiać bezpośrednio z ich przedstawicielami, wymienić się doświadczeniami, omówić możliwe partnerstwo i dowiedzieć się więcej o atrakcyjności wymienionych regionów turystycznych Ukrainy, o wycieczkach, miejscach zakwaterowania, wypoczynku, a także wyżywienia.

Pierwsze spotkanie dotyczące centralnej Ukrainy odbędzie się 16 marca o godzinie 10.00. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Dodatkowo, na czerwiec zaplanowany został tygodniowy wyjazd studyjny na Ukrainę,  przeznaczony dla przedstawicieli polskiej branży turystycznej, którzy wykażą się aktywnością w zakresie współpracy. Wyjazd zostanie w całości sfinansowany przez stronę ukraińską.

Zainteresowani udziałem w spotkaniach proszeni są o kontakt - e-mail: biuro@turystykawsieci.com.pl, tel.: 12 255 17 79 oraz 512 056 550.

„B2B OnLine Workshop: Ukraine-Poland” organizują Turystyka w Sieci, Polska Izba Turystyki, VISIT Ukraine, Kyiv Tourism Association i Guides Guild. Projekt jest wspierany przez Państwową Agencję Rozwoju Turystyki Ukrainy.

 źródło: kraków.pl

 

To również może Cie zainteresować: