Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dofinansowana Misja Gospodarcza do Dubaju

4 minuty czytania.

Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza małopolskie firmy z sektora MŚP do udziału w misji gospodarczej do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 9 – 13 październik 2022 r.

Celem misji jest umożliwienie kobietom i mężczyznom prowadzącym działalność na terenie Małopolski nawiązania kontaktów handlowych z potencjalnymi kontrahentami z ZEA i Bliskiego Wschodu.

Misja połączona jest ze zwiedzaniem targów GITEX GLOBAL, jednych z największych targów technologicznych na Bliskim Wschodzie. Każdy z uczestników otrzyma propozycję minimum 2 spotkań indywidualnych z przedsiębiorcami z ZEA korespondującymi profilem działalności do potrzeb zgłoszonych przez uczestnika.

Udział w misji jest dofinansowany w wysokości 85% (pomoc de minimis). Przedsiębiorcy zakwalifikowani do udziału w Misji pokrywają z własnych środków koszty udziału w wysokości jedynie 15%, co stanowi kwotę 1935,00 zł.

Firmy chcące uczestniczyć w Misji swoje zgłoszenie muszą złożyć do 11 sierpnia 2022 r. Spośród wszystkich zgłoszeń 5 najlepszych firm zostanie zakwalifikowanych do udziału.

Dofinansowaniu podlega 85% kosztu uczestnictwa jednej osoby w Misji, tj.:

  1. przelot na trasie Kraków - Dubaj,
  2. transport osobowy na terenie Dubaju
  3. noclegi w hotelu z pełnym wyżywieniem
  4. bilet wstępu na targi GITEX GLOBAL
  5. ubezpieczenie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie IPH w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Misja jest elementem partnerskiego projektu pn. Krakow Metropolitan Area for Business (KMA4Business) nr RPMP.03.03.01-12-0585/18-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski.