Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się o dotacji przez Skype!

3 minuty czytania.

Bezpłatne dyżury w gminach Metropolii zamienione na konsultacje online

Wszyscy, którzy byli zainteresowani skorzystaniem z usługi bezpłatnych dyżury specjalistów z Punków Informacyjnych Funduszy Europejskich w gminach mogą obecnie zrobić to bez wychodzenia z domu. O możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można porozmawiać online.

Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.

Jak skorzystać z usługi?

Konsultacje online odbywają się w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00.

Instytucje oraz osoby z obszaru Metropolii zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z konsultantami.
Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla Głównego Punktu Informacyjnego:

Login:  fem@umwm.malopolska.pl

i już możemy zacząć korzystać z bezpłatnej konsultacji.

Zachęcamy do korzystania z tej usługi.

 

źródło: https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/aktualnosci-fundusze-a-koronawirus/fundusze-europejskie-bez-wychodzenia-z-domu-bezplatne-konsultacje-przez-skype-styczen2021