Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ekologiczne oraz innowacyjne projekty z BGK

2 minuty czytania.

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na bezpłatny webinar: "Ekologiczne oraz innowacyjne projekty z Bankiem Gospodarstwa Krajowego", które odbędzie się 22 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00. 

Podczas wydarzenia, eksperci BGK Pan Michał Rusinek i Pan Mateusz Szulc opowiedzą o instrumentach finansowych BGK ukierunkowane na wsparcie firm innowacyjnych i efektywnych ekologicznie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać swoje zgłoszenie do 21 czerwca 2022 r. na adres mailowy: adrian.orlowski@bgk.pl.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, który stanowi wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia rozmawiamy o innowacjach, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, staramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.