Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Grunty na medal w Gminie Niepołomice

3 minuty czytania.

Gmina Niepołomice konsekwentnie rozwija się stawiając na biznes. Jednym z kluczowych elementów rozwoju przedsiębiorczości jest Niepołomicka Strefa Inwestycyjna.  Starania Gminy Niepołomice dotyczące budowy dobrej oferty inwestycyjnej zostały docenione nagrodą Grunt na Medal przyznawaną przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. 

Pozyskanie dobrej inwestycji zaczyna się od oferty inwestycyjnej. A to poprzedzone jest przygotowaniem terenu, budową infrastruktury technicznej, komunikacyjnej czy odpowiedniego systemu edukacji. Te czynniki mogą przekonać przedsiębiorców do ulokowania tu swojego kapitału i stworzeniu kolejnych miejsc pracy. 

Jedną z obecnie proponowanych lokalizacji jest świetnie skomunikowany, mierzący 7,23 ha teren w Podłężu. I właśnie ta oferta zyskała uznanie jurorów dziesiątej edycji konkursu organizowanego przez PAIH i otrzymała tytuł Grunt na Medal.

Na terenie Gminy Niepołomice funkcjonuje już około 80 dużych firm, w których pracę znalazło ponad 10 tysięcy osób. 

Więcej informacji o Strefie Inwestycyjnej znajduje się na stronie https://www.niepolomice.eu/biznes_i_rozwoj/

Źródło: Niepolomice.eu