Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO 2023 - RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW

3 minuty czytania.

Już po raz kolejny małopolscy przedsiębiorcy odznaczający się wysoką innowacyjnością działań oraz kreujący nowoczesne rozwiązania służące rozwijaniu przedsiębiorczości w województwie Małopolskim zostaną uhonorowani Nagrodą Gospodarczą Województwa Małopolskiego 2023.

Do zgłaszania kandydatur do Nagrody zaprasza się zarówno przedsiębiorców, jak i instytucje, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje gospodarcze. Warunkiem dokonania zgłoszenia jest złożenie wniosku  w formie pisemnej w terminie do 30 czerwca 2023 roku.

O statuetkę mogą ubiegać się przedsiębiorcy z siedzibą na terenie województwa Małopolskiego, a także prowadzący działalność na jego obszarze.  Zastrzega się, iż podmioty powinny prowadzić działalność przez okres co najmniej 3 pełnych lat przed zgłoszeniem. 

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego przyznawana jest za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości w 4 kategoriach:

  • mikroprzedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Poza statuetką laureaci otrzymują także tytuł „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2023" w kategorii adekwatnej dla profilu swojej działalności.

Więcej informacji o warunkach przyznania Nagrody znajduje się na stronie organizatora