Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Konferencja MAAR S.A. - SDGLab 2023 - 4 września 2023

3 minuty czytania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już 4 września 2023 roku odbędzie się kolejna edycja konferecji organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w zakresie zrównoważonego rozwoju (SDG).

Tematem przewodnim  tegorocznej konferencji jest rola zrównoważonego eksportu w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw.

Podczas spotkania:

  • omówione zostaną cele zrównoważonego rozwoju w kontekście wykorzystania potencjału  firmy i handlu międzynarodowego;
  • przedstawiony zostanie praktyczny wpływ celów i wartości SDG na świat designu i projektowania przedmiotów codziennego użytku;
  • wskazane zostaną elementy idei SDG, które warto umieścić w swojej strategii eksportu;
  • zaprezentowany zostanie wpływ i korzyści z wykorzystania raportowania ESG w kontekście wzmocnienia przewagi konkurencyjnej;
  • przybliżone zostaną możliwości zrównoważonego rozwoju firmy w oparciu o fundusze unijne dla Małopolski.

Zachęcamy do udziału w konferencji, która odbędzie się już 4 września 2023 r. w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem o godz. 13.00, a także online.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Dekoracji, Ozdób Świątecznych, Szkła i Ceramiki, Artykułów Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz, które będą trwały w dniach od 4 do 6 września 2023 roku.

Rejestracja na konferencję online dostępna pod linkiem.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie MARR