Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nowe kursy Akademii PARP już dostępne!

3 minuty czytania.

Mając na celu tworzenie przestrzeni i narzędzi do skutecznego wspierania polskich małych i średnich przedsiębiorców, Akademia PARP udostępnia nowe kursy online w 5 obszarach, tj.:

 1. prawa,
 2. zarządzania,
 3. marketingu,
 4. finansów,
 5. rozwoju kompetencji.

 

Kursy e-learningowe obejmują kluczowe dla przedsiębiorców zagadnienia, które krok po kroku przybliżają ich do oczekiwanej na rynku pozycji. Na platformie internetowej PARP udostępniane oraz aktualizowane są treści, dzięki którym przedsiębiorcy oraz przyszli pracodawcy mogą zapoznać się z najważniejszymi aspektami prowadzenia działalności zgodnie z obowiązującym prawem oraz przy uwzględnieniu najwyższych standardów.

W maju na platformie pojawiło się aż 9 nowych kursów online, które mając na uwadze dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne oraz rozwój nowych technologi - wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Wśród nich znajduje się:

 1. E-commerce i marketing internetowy w MŚP,
 2. Media społecznościowe w biznesie,
 3. Finanse MŚP dla nie finansistów,
 4. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów,
 5. Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO),
 6. Ochrona własności przemysłowej w MŚP,
 7. Prawo Pracy w MŚP,
 8. Cyberbezpieczeństwo w MŚP,
 9. Pozwolenie na budowę krok po kroku.

Jeszcze w czerwcu, na platformie udostępnoiony zostanie kurs "Content marketing", który przybliży zagadnienia zwiazane z tworzeniem treści marketingowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty kursów dostępnych na platformie Akademia PARP.

Źródło: https://www.parp.gov.pl/