Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

„Rozwijaj firmę z Funduszami Europejskimi” - webinarium

3 minuty czytania.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza wszystkie podmioty, które są zainteresowane realizacją projektów szkoleniowych z pomocą Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 na bezpłatne  webinarium.

Spotkanie pn. „Rozwijaj firmę z Funduszami Europejskimi” będzie okazją do poznania aktualnych możliwości dofinansowania do szkoleń dla przedsiębiorców, a także szczegółów programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Podczas spotkania przewidziany jest czas na pytania uczestników.

 

Webinarium odbędzie się 6 czerwca br. w godzinach 10.00-11.30, poprzez platformę Cisco Webex Meetings.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego,
najpóźniej do 5.06.2023 r. do godz. 12:00.

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail przesłąny zostanie link do zalogowania się na webinarium.

Podczas spotkania możliwe jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia osobom z niepełnosprawnościami - chęć skorzystania z odpowiednich udogodnień i rozwiązań należy przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 12 616 0 646 lub mailowo pisząc na pife.krakow@umwm.malopolska.pl.

Program spotkania dostępny jest pod linkiem.