Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

II Lokalne Targi Przedsiębiorczości w Michałowicach

3 minuty czytania.
II Lokalne Targi Przedsiębiorczości Michałowice, Plac Józefa Piłsudskiego Michałowice, Wydarzenia dla Przedsiębiorców

Już 11 września 2022 roku o godzinie 9:00 na Placu Józefa Piłsudskiego w Michałowicach po raz kolejny rozpoczną się Lokalne Targi Przedsiębiorczości. Wydarzenie ma na celu przybliżenie uczestnikom targu potencjału jakim charakteryzuje się lokalna przedsiębiorczość. 

W trakcie wydarzenia będzie można m.in. zaczerpnąć informacji na temat Funduszy Europejskich w zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. 

Przedstawiciele UMWM zweryfikują czy dany pomysł na projekt ma szansę otrzymać dotację lub preferencyjną pożyczkę z Funduszy Europejskich, przypiszą pomysł do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z Funduszy, poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania dotacji, przedstawią „krok po kroku” proces ubiegania się o dofinansowanie i wiele więcej.

Na uczestników aż do godziny 14:00 będą czekali wystawcy, którzy pochwalą się swoimi lokalnymi produktami. To doskonała okazja do zakupu sprawdzonych i wysokiej jakości m.in. miodów, pyłków, czy wyrobów z pszczelego wosku, dżemów, owoców i warzyw i soków.

W strefie rękodzieła lokalni twórcy i artyści będą prezentować efekty swojej pracy, a odwiedzający będą mogli nabyć unikatowe dzieła tworzone z pasją. Będzie można również wziąć udział w warsztatach, podczas których powstawać będą kreatywne przedmioty.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu.