Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

INFORum Gospodarcze

4 minuty czytania.
Logotyp wydarzenia

Przed nami interesujące wydarzenie dotyczące wyzwań rozwoju gospodarczego w kontekście współpracy międzysektorowej. 20 kwietnia 2023 roku w Krakowie w ramach Krakowskiego  Salonu Ekonomicznego  NBP odbędzie się INFORum Gospodarcze.

INFORum Gospodarcze
20 kwietnia 2023 r.
Krakowski Salon Ekonomiczny NBP
ul. Basztowa 20, Kraków

 

 

Organizowana przez grupę medialną Infor PL w ścisłej współpracy z kluczowymi organizacjami przedsiębiorców, instytucjami otoczenia biznesu i środowiskiem akademickim konferencja poświęcona będzie  roli państwa, samorządów i instytucji publicznych w pobudzaniu rozwoju gospodarczego i tworzeniu właściwych warunków dla przedsiębiorczości.

Wydarzenie ma charakter ogólnopolski.  Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Program w skrócie: 

1. Panel dyskusyjny "Państwowe, publiczne, prywatne. Rola państwa, samorządów, instytucji otoczenia biznesu oraz firm z udziałem państwa i samorządów w rozwoju gospodarczym. Jak wspierać, by nie przeszkadzać?" z udziałem m.in. Jerzego Muzyka - Zastępcy Prezydenta Krakowa;
 
2. Panel dyskusyjny "Przedsiębiorcy pod presją wielu kryzysów. Jakich działań państwa i samorządów oczekują MŚP, a jakich duże i wielkie firmy" z udziełem m.in. ekspertów z Banku Gospodarstwa Krajowego, Krakowskiego Parku Technologicznego, PKO BP S.A.;
 
3. Panel „Opinie Inforum. Gorące komentarze liderów organizacji gospodarczych” z udziałem przedstawicieli organziacji gospodarczych, m.in. Business Centre Club, Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości , czy Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.
 
 
Źródło: GazetaPrawna.pl