Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Już działa Wielkanocna mapa online!

4 minuty czytania.

Od 15 marca dostępna jest wielkanocna odsłona mapy www.rynek.krakow.pl, dzięki której lokalni przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoje wielkanocne produkty i usługi! Poza stroikami, pisankami czy potrawami i wypiekami, na stronie można także znaleźć m.in. oferty warsztatów własnoręcznego tworzenia dekoracji.

Zastanawiasz się czy warto znaleźć się na mapie? To darmowa możliwość reklamy Twoich produktów na dużej platformie cyfrowej, z której korzysta nawet kilkadziesiąt tysięcy osób.

Jak zaprezentować się na mapie?

Zgłoszenia do bezpłatnej mapy świątecznej są otwarte do 4 kwietnia dla przedsiębiorców z Krakowa i okolicznych gmin – wystarczy wypełnić krótką ankietę zgłoszeniową na stronie internetowej www.rynek.krakow.pl lub dostępną tutaj.

Za pośrednictwem formularza można także dodawać zdjęcia oraz wskazać adres swojej strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych. 

Ważne! Oferta na mapie będzie codziennie aktualizowana i uzupełniana o nowe informacje.

Poznaj krakowskie tradycje!

Dodatkowo na mapie zaznaczone zostaną także instytucje (muzea, domy kultury itp.), które przygotowały specjalną ofertę kulturalną w okresie wielkanocnym. Nowością na świątecznej mapie będą też informacje o krakowskich tradycjach wielkanocnych, przygotowane przez Muzeum Krakowa.

Mapa będzie wirtualnym uzupełnieniem tradycyjnych Targów Wielkanocnych, organizowanych corocznie na Rynku Głównym, które – mamy nadzieję – będą mogły się odbyć pomimo pandemii, przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego.

Pytania związane z wielkanocną odsłoną mapy oraz informacje o zaktualizowanych danych prosimy przesyłać na adres jestemaktywny@um.krakow.pl.

 

źródło: kraków.pl

 

To również może Cie zainteresować: