Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kariera Jutra – program szkoleniowy dla młodych!

13 minut czytania.

 

Jeżeli masz pomiędzy 18-30 rokiem życia, nie jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę i chcesz wziąć udział w 8-tygodniowym programie szkoleniowym, a następnie dostać się na jeden z 1200 płatnych staży, przeczytaj ten artykuł do końca.  

Szczegóły programu:

Projekt Kariera Jutra ma zwiększyć możliwości rozwoju młodych osób, poprawiając ich perspektywy zawodowe, jednocześnie wspierając polskie organizacje w obszarze transformacji cyfrowej.

Uczestnik projektu będzie miał szanse wziąć udział w 8 tygodniowym intensywnym programie szkoleniowym od poziomu podstawowego po zaawansowany. Oferta szkoleniowa obejmuje:

 • 50 godzin materiałów szkoleniowych,
 • Ponad 20 interaktywnych webinarów,
 • Dostęp do ponad 30 trenerów (ekspertów Google, SGH oraz praktyków rynkowych),
 • Dostęp do aktywnej społeczności uczestników i trenerów.

Więcej informacji dotyczących szkoleń znajdziesz na stronie www.umiejętnościjutra.pl

Szkolenie kończy certyfikat ukończenia programu sygnowany przez Google i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Każda osoba, która ukończy szkolenie z wynikiem co najmniej 80% ma możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na jeden z 1200 płatnych staży, które potrwają 3 miesiące. Projekt przewiduje wynagrodzenie w wysokości 3010 zł/brutto za każdy przepracowany miesiąc.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

 • Kariera Jutra to szansa na rozpoczęcie nowej, perspektywicznej kariery w marketingu internetowym, całkowicie od zera. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza branżowa. 
 • Dostęp do szytego na miarę programu szkoleniowego od najlepszych praktyków rynkowych oraz ekspertów z Google i SGH. 
 • Certyfikat ukończenia programu sygnowany przez Google i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
 • Możliwość dostania się na jeden z 1200 trzymiesięcznych płatnych staży.
 • W ramach stażu będziesz mógł realizować własne pomysły – Twoje zaangażowanie w powierzone projekty ma duże znaczenie!
 • Uzyskasz pomoc mentora — nad Twoim rozwojem będzie czuwać Opiekun stażu, który pomoże Ci przygotować się do jak najlepszego wykonywania powierzonych Ci zadań.

 Głównym celem projektu jest wyposażenie młodych ludzi w wiedzę i narzędzia z zakresu marketingu internetowego oraz stworzenie dla nich szytych na miarę, perspektywicznych miejsc pracy. Celem jest zrealizowanie staży dla 1200 osób, w tym 660 kobiet.

Celem pośrednim jest umożliwienie polskim organizacjom transformacji cyfrowej, poprzez zapewnienie odpowiedniej kadry, co przyczyni się do odbudowy przychodów po kryzysie wywołanym pandemią COVID-19.

Jak aplikować na staż?

 1. Po zakończeniu kursu Umiejętności Jutra wypełnij formularz rekrutacyjny, zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj wymagane zgody. Formularz znajduje się na stronie szkolenia.
 2. Komisja Oceniająca dokona weryfikacji przesłanych formularzy. Jeśli pozytywnie przejdziesz pierwszy etap weryfikacji w oparciu o kryteria formalne, Zespół Wspierania Stażysty Cię o tym poinformuje.
 3. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie swojego profilu o informacje niezbędne do obliczenia Twojego wyniku rekrutacyjnego i stworzenia listy rankingowej. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz miał możliwości aplikowania na staż.
 4. Wybierz Organizację, w których chcesz zrealizować Staż. Dostanie ona wgląd do Twojego profilu i jeśli wydasz się jej ciekawym kandydatem, Opiekun stażu z danej Organizacji umówi się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną.
 5. Weź udział w rekrutacji przeprowadzonej przez organizację. 
 6. Gdy potwierdzisz z Organizacją odbycie stażu, poprosimy Cię o wypełnienie formularza z danymi, które są potrzebne do umowy stażowej i innych dokumentów.
 7. Podpisz umowę i inne wymagane dokumenty i przekaż je do Organizacji.
 8. Ucz się i zarabiaj!

Staże – informacje dla firm:

Do programu dopuszczone zostaną mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które spełnią kryteria i opiszą, w jaki sposób planują wykorzystać kwalifikacje stażysty do rozwoju w Internecie. Wybrani przez przedsiębiorstwa zakwalifikowane do projektu kandydaci i kandydatki odbędą trwające 3 miesiące staże, po odbyciu których Przyjmujący na staż będzie mógł z wybranymi osobami przedłużyć zatrudnienie i zaproponować współpracę na własnych warunkach. Mikroprzedsiębiorstwa mogą przyjąć dwóch stażystów, małe - czterech stażystów, średnie przedsiębiorstwa - sześciu. Jeden Opiekun stażu może mieć pod opieką maksymalnie dwóch stażystów.

Program skierowany jest do firm zainteresowanych przyjęciem przeszkolonego stażysty na 3-miesięczny program stażowy, objęcie go opieką i zapewnienie możliwości rozwijania nabytych kompetencji. W Projekcie mogą uczestniczyć mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa zarejestrowane na terytorium Polski i które na etapie przystępowania do projektu zaproponują ciekawy i spójny z celami Projektu plan stażu.

Przyjmujący na staż pokrywa jedynie koszty badań lekarskich oraz niezbędnych szkoleń wymaganych w danym przedsiębiorstwie do przyjęcia osoby na staż.

Firmy - dlaczego warto?

Specjalistyczna wiedza, którą Stażyści i Stażystki zdobyli na szkoleniach organizowanych przez Partnera Edukacyjnego Google pomoże Twojej Firmie polepszyć jej obecność w internecie oraz zwiększyć sprzedaż internetową dzięki wprowadzaniu przemyślanych strategii marketingowych oraz wdrażaniu narzędzi cyfrowych. Stażyści zajmą się również zwiększeniem widoczności firmy w internecie, zwiększeniem liczby wejść na stronę i ilości telefonów do firmy, usprawnieniem procesu zakupowego czy optymalizację strony internetowej, dzięki której łatwiej będzie dotrzeć na rynki zagraniczne.

Jak zaaplikować?

 1. Wypełnij formularz rekrutacyjny, zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj wymagane zgody.
 2. Zaczekaj, aż Zespół Wspierania Stażysty dokona weryfikacji przesłanych formularzy i wybierze organizacje mogące zaoferować Uczestnikom odpowiednie możliwości realizowania Stażu. Zostaniesz poinformowany o przyjęciu do Projektu drogą mailową.
 3. Stwórz ogłoszenie stażowe w Twojej organizacji. Dołóż szczególnych starań, aby zadania przewidziane dla Stażysty były ciekawe i przydatne i pozwoliły mu wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniu.
 4. Poczekaj, aż Kandydaci zgłoszą się do Ciebie - przeprowadź z nimi rozmowy kwalifikacyjne.
 5. Poinformuj Zespół Wspierania Stażysty o zrekrutowaniu Kandydata. Następnie  podpisz i dostarcz do Zespołu Wspierania Stażysty wymagane dokumenty na maksymalnie pięć dni przed planowanym rozpoczęciem stażu. 
 6. Otrzymaj akceptację i rozpocznij współpracę!

 

Więcej informacji dotyczących programu znajduje się tutaj: https://www.gov.pl/web/karierajutra