Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kolejna Misja Gospodarcza przed nami!

3 minuty czytania.

W dniach 15-16 maja 2023 roku w Krakowie oraz Skawinie odbędzie się kolejna przyjazdowa misja gospodarcza - tym razem będzie ona okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, rozszerzenia sieci partnerów i poznania specyfiki francuskiej gospodarki.

Misja organizowana jest przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego SA, która zapewnia kompleksowe wsparcie organizacyjne, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów biznesowych, a także wsparcie logistyczne i tłumaczenia.

Wydarzenia w Krakowie oraz Skawinie dają możliwość uczestnictwa w spotkaniach B2B, prezentacjach, networkingu, ale też nawiązania współpracy z francuskimi firmami i poznania nowych tendów w branży:

  • winiarskiej,
  • spożywczej,
  • budowlanej,
  • kosmetycznej,
  • logistycznej,
  • medycznej.
Spotkania dedykowane są wszystkim przedsiębiorcom, zarówno mikro, małych jak i średnich firm, działającym w różnych sektorach gospodarki. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest posiadanie siedziby w województwie małopolskim.
 
Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych mija 10 maja 2023 roku.
 
Zachęcamy do licznego udziału w spotkaniach oraz wykorzystanie możliwości do zainicjowania lub rozwinięcia swojej międzynarodowej aktywności gospodarczej!

Szczegóły wydarzenia i warunki uczestnictwa w spotkaniach dostępne są na stronie organizatora.

Źródło: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA