Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Komunikowanie wartości w biznesie

5 minut czytania.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Komunikowanie wartości w biznesie – wydarzeniu online organizowanym przez Województwo Małopolskie w środę 2 marca o 18:00. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Podczas spotkania przygotowanego przez Województwo Małopolskie dowiemy się jak definiować wartości w biznesie i w jaki sposób je komunikować, by zostały zrozumiane przez odbiorców. Pomogą w tym prelegenci ze sporym doświadczeniem biznesowym i równie pokaźnym dorobkiem w dziedzinie wystąpień publicznych:

  • Wojciech Ławniczak-jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce projektantów usług i pionierów service design/thinking, moderator procesów innowacyjnych, doradca, inwestor, współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services - agencji zajmującej się doradztwem strategicznym w biznesie. W jego dorobku jest 400 prezentacji i seminariów dla 30 tysięcy uczestników,
  • Agnieszka Pałka - współzałożycielka start-upu GetDressed, który stworzył wirtualnego stylistę, współtwórczyni fundacji Science Entrepreneurship Experience Daily (SEED), która pomaga uczniom szkół średnich w wytyczaniu ścieżek kariery, zdobywczyni pierwszego w historii stypendium im. Stanisława Wyspiańskiego, finalistka konkursu „Droga na Harvard”, podcasterka, autorka artykułów biznesowych i wykładowczyni,
  • Agnieszka Porębska- wiceprezeska w firmie Talent Alpha, odpowiedzialna za Talent Marketplace oraz relacje zewnętrzne, autorka corocznego międzynarodowego raportu o przyszłości pracy, członkini organizacji biznesowych w Polsce, USA i Wielkiej Brytanii.

Jak zarejestrować się na spotkanie?

Link do relacji zostanie udostępniony wszystkim osobom, które dokonają bezpłatnej rejestracji na spotkanie poprzez FORMULARZ

Jak prezentuje się program wydarzenia?

18:00 – 18:10 – Marta Malec-Lech, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego: wystąpienie otwierające

18:10 – 18:45 – Wojciech Ławniczak, CEO Very Human Services: „Strategie na nowe czasy”

18:45 – 19:20 – Agnieszka Pałka, CEO GetDressed: „Firma stworzona w całości przez Generację Z - Case Study GetDressed"

19:20 – 19:55 – Agnieszka Porębska, VP, External Relations, Talent Alpha: „Równe szanse dla małych i dużych - jak ekosystem firm IT otwiera nowe możliwości dla mniejszych graczy”

19:55 – 20:00 – Wystąpienie podsumowujące i zakończenie wydarzenia

Więcej informacji: Wydarzenie FB poświęcone spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: UMWM