Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Konferencja Forum Gmin na 5!

5 minut czytania.

Czym jest Forum Gmin na 5?

Jest to konferencja połączona z ogłoszeniem wyników corocznych badań prowadzonych w Instytucie Przedsiębiorstwa, poświęconych zachowaniom przedsiębiorczym gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców.  Jest to jednocześnie wydarzenie integrujące uczelnie wyższe zajmujące się badaniem przedsiębiorczości regionalnej i lokalnej. Przewidziane są dyskusje panelowe z udziałem naukowców, doktorantów i studenckich kół naukowych z uczelni wyższych o różnym profilu, m.in. ekonomicznym, pedagogicznym i przyrodniczym. 

 Jaki jest cel wydarzenia?

Konferencja ma na celu upowszechnienie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie tworzenia informacji publicznej dla inwestorów i przedsiębiorców z użyciem nowoczesnych mediów. Ponadto ma ona służyć wymianie doświadczeń związanych z prowadzeniem badań naukowych dotyczących tworzenia warunków rozwoju przedsiębiorczości w polskich regionach.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. oraz Patronatem Honorowym JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

 Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do:

  • pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych z kraju i zagranicy zainteresowanych tematyką konferencji;

  • doktorantów i studentów, szczególnie kierunków ekonomicznych, technicznych, geograficznych i innych zainteresowanych problematyką Konferencji;

  • przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz zarządów specjalnych stref ekonomicznych, Parków Naukowo Technologicznych, Klastrów, Inkubatorów i Akceleratorów Przedsiębiorczości;

  • pracowników Urzędów Gmin odpowiedzialnych za politykę przemysłową oraz działalność w zakresie przyciągania inwestycji przemysłowych i usługowych;

  • przedsiębiorców i przedstawicieli praktyki gospodarczej;

  • wszystkie inne osoby zainteresowane problematyką Konferencji.

Kiedy odbędzie się wydarzenie i do kiedy można się na nie zarejestrować?

 Forum Gmin na 5! odbędzie się 20 maja 2021 r. o godz. 10:00-13:30 w formie online na platformie Microsoft Teams. Zgłoszenia na konferencję należy dokonywać w terminie do 10 maja 2021 r. poprzez wypełnienie formularza: Rejestracja.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

źródło: https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/knop/struktura/ip/struktura/zob/forum_gmin_na_5/Strony/default.aspx