Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Konferencja: „Nowe technologie, nowe kompetencje”

3 minuty czytania.

Dynamika zmian, którą obserwujemy w obszarze technologicznym zmusza obecny rynek pracy do wprowadzania rozwiązań odpowiadających na rosnące oczekiwania wobec właścicieli firm, menedżerów a także pracowników. Firmy, które nie stawiają na nowe technologie i stały rozwój, przestają być konkurencyjne na rynku, a ich przychody spadają. Pracownicy zaś narażają się na utratę pracy, niższe wynagrodzenie. Jak jednak odnaleźć się w natłoku informacji i wybrać właściwy kierunek rozwoju dla siebie bądź dla swojej firmy? Na czym oprzeć strategię rozwoju, by nie pozostać w tyle? – pytają organizatorzy.

Podczas konferencji będzie można spojrzeć na nowe technologie nie tylko okiem właściciela firmy, ale też jej menadżera oraz pracownika. Uczestnicy podejmą próbę odpowiedzi na pytania: „Jak nowe technologie kształtują rynek pracy?, „W jaki sposób wpływają one na zmianę oczekiwań pracodawców w stosunku do pracownika? oraz „Jakie kompetencje powinien posiadać pracownik przyszłości?”

W konferencji wezmą udział eksperci z zakresu nowych technologii, biznesu oraz zasobów ludzkich, posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich obszarach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja online odbędzie się 7 października za pośrednictwem platformy Zoom w godz. 10.00-13.25. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest za pośrednictwem strony marr.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu udziela:

Barbara Kuśnierz
tel. 785 210 089
e-mail: barbara.kusnierz@marr.pl

 

źródło: MARR