Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Małopolska na forum nowoczesnych technologii w USA

4 minuty czytania.

Czy wiesz, że o Metropolii Krakowskiej będzie głośno podczas Targów HANNOVER MESSE USA? To najważniejsze na świecie forum nowych technologii w przemyśle.

Podczas targów HANNOVER MESSE USA spotykają się najważniejsi producenci przemysłowi w Ameryce Północnej, którzy chcą rozwijać relacje i wzmacniać partnerstwa. Wydarzenie odbywa się pod hasłem przyśpieszenia transformacji przemysłowej oraz rozwoju automatyzacji, tworząc jednocześnie platformę dla zmian w przemyśle.

Już w dniach 12-17 września 2022 roku, w Stanach Zjednoczonych, w Chicago, w ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu targowym. Delegacji przewodniczyć będzie Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju. O atutach regionu, potencjale eksportowym małopolskich firm i dostępnych terenach inwestycyjnych w Metropolii Krakowskiej dowiedzą się obecni na targach liderzy branżowi, którzy uczestniczą już teraz w transformacji przemysłu 4.0. i prezentują najnowocześniejsze na świecie technologie.

Celem wyjazdu jest bezpośrednia prezentacja potencjału gospodarczego Małopolski, a w szczególności możliwości inwestycyjnych Metropolii Krakowskiej. Będzie się ona odbywać podczas spotkań B2B oraz rozmów na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym marki „Kraków Metropolitan Area for Business” (East Building, Poziom 3, nr 134149).

W ramach projektu podczas wydarzenia targowego będzie dystrybuowana dedykowana publikacja prezentująca potencjał inwestycyjny regionu i małopolskich firm z branży nowoczesnych technologii. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego opracowania branżowego (dostępnego w angielskiej wersji językowej), do pobrania poniżej.

 

 Zobacz publikację:

 

 

Udział w HANNOVER MESSE USA 2022 współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020), realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w partnerstwie z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa.