Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera

3 minuty czytania.

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera stanowi okazję do zdobycia wiedzy, oferuje możliwość wymiany myśli i doświadczeń.

Motywem przewodnim konferencji będą globalne trendy i biznesowe strategie, które kształtują oblicze dzisiejszego rynku.  Uczestnicy wspólnie z ekspertami poszukają odpowiediz na pytanie, jak dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości, aby osiągnąć sukces w dynamicznym świecie gospodarki.

Zaplanowane wywiady eksperckie, prezentacje i otwarty panel dyskusyjny to szansa na poszerzenie swojej wiedzy, nawiązanie współpracy gospodarczej, a także przeprowadzenie ciekawych i inspirujących dyskusji. To czas na wymianę poglądów na temat gospodarki, biznesu i zrównoważonego rozwoju inwestycji w województwie małopolskim.

W programie:

  •  wykład pt. „Rynek pracy a wzrost gospodarki. Wyzwania dla firm w związku z sytuacją demograficzną i odpowiedzi na te wyzwania” 
  • panel dyskusyjny pt. „System wsparcia eksportu. Czy to tylko budowanie potencjału i bezpieczny rozwój? Czy także sposób na przyciąganie inwestycji?”
  • prezentacja pt. „Zwolnienia podatkowe, granty, ulgi, czyli na co może liczyć przedsiębiorca w 2024 r.”

Forum odbędzie się 17 listopada 2023 r. w sali Enterprise Krakowskiego Parku Technologicznego, ul. Podole 60.

REJESTRACJA 

Źródło: BussinessInMalopolska.pl