Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Małopolskie technologie w przemyśle na targach „Global Industrie”

7 minut czytania.
Czy wiesz, że „Global Industrie” to wiodące w Europie wydarzenie poświęcone szeroko pojętej kooperacji przemysłowej i sektorowi wysokich technologii? Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 7-10 marca 2023 r. w Lyonie, we Francji.
 
 
 
 
 
 
 
 
W ramach „Global Industrie” odbędą się 4 wydarzenia targowe:
  • MIDEST - Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłowej
  • SMART INDUSTRIES - przemysł 4.0, nowoczesne technologie i automatyzacja przemysłowa, know-how
  • INDUSTRIE - technologie i wyposażenie przemysłowe
  • TOLEXPO - przemysł metalowy
„Global Industrie” to niewątpliwie czołowe wydarzenie poświęcone szeroko pojętej kooperacji przemysłowej. Wyróżnia je zdecydowanie nowoczesne podejście oraz ukierunkowane zarówno na przemysł przyszłości, jak i biznes międzynarodowy.
 
 
Metropolia Krakowska zaprasza do rozmów na stoisku targowym
 
W ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2”  przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. wezmą udział w tym technologicznym wydarzeniu targowym. Na stoisku wystawienniczym (nr 5C150, umieszczonym w Hali 5 „Regions and Countries”) będą prezentować zachęty i tereny inwestycyjne Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Uczestnicy targów poznają potencjał eksportowy małopolskich firm, dowiedzą się również jakie możliwości rozwoju inwestycji technologicznych oferuje Małopolska. Udział w targach  „Global Industrie” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020), realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w partnerstwie z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa.
 
Podczas targów będzie dystrybuowana też dedykowana publikacja, na rynek francuski. Zawiera ona kompleksowe informacje gospodarcze o Metropolii Krakowskiej oraz prezentuje lokalne firmy z branż przemysłowych i technologicznych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego opracowania branżowego (dostępnego w angielskiej wersji językowej), do pobrania poniżej.
 
Zobacz publikację:
 
Okładka publikacji Global Industry
 
 
 
Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko dla polskich firm
 
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) organizuje na targach „Global Industrie” specjalne stoisko promocyjne dla polskich, w tym małopolskich firm z takich sektorów jak: cyfryzacja, automatyzacja i robotyzacja produkcji, advanced i green manufacturing, usługi i produkty dla produkcji przemysłu 4.0, innowacyjne metody kontroli jakości, fotonika, druk 3D. Sektory te są związane bezpośrednio z Małopolskimi Inteligentnymi Specjalizacjami.
 
Dzięki obecności na stoisku PAIH firmy będą mieć możliwość:
  • zaprezentowania autorskich produktów i usług
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Paryżu.
Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. PAIH przyjmuje zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 20 lutego 2023 r. Więcej informacji na stronie PAIH.