Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Metropolia Krakowska partnerem Targów Przedsiębiorczości UR

2 minuty czytania.

Celem Wirtrualnych Targów Przedsiębiorczości jest podniesienie i wzmocnienie kompetencji studentów Uniwersytetu Rolniczego w zakresie przedsiębiorczości oraz wsparcie studentów UR w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy, w szczególności w założeniu własnej działalności gospodarczej.

Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, a także szansa spotkania z potencjalnymi pracodawcami, pozyskanie informacji, które będą pomocne w założeniu własnej firmy.

Partnerem tegorocznej edycji zostało Stowarzyszenie Metropolia Krakowska. Spotkać nas będzie można na platformie MS Teams, gdzie będziemy starali się zaprezentować: jak buduje się współpracę ponadlokalną z poszanowaniem indywidualności każdej z gmin Metropolii Krakowskiej, jak ważna jest na obecnym rynku pracy kreatywność i gotowość do zmian oraz co może zaoferować Stowarzyszenie studentom UR.  

Więcej o targach dowiecie się tutaj.