Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

mikroPorady dla przedsiębiorców!

3 minuty czytania.

Serwis mikroPorady dostarcza bezpłatnego wsparcia dla mikro przedsiębiorców na każdym etapie działalności gospodarczej: od podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności gospodarczej aż do zamknięcia, przekształcenia lub zawieszenia.

Nadrzędnym celem działania serwisu jest pomoc najmniejszym firmom, które dbając o własny rozwój, przyczyniają się do wzmacniania polskiej gospodarki.

To portal dla firm szukających informacji o m.in.:

  • dostępnych formach prowadzenia działalności gospodarczej i jej opodatkowania,
  • zatrudnianiu pracowników na podstawie różnych umów,
  • marketingu i promocji przedsiębiorstwa,
  • ubezpieczeniach w firmie,
  • ściąganiu wierzytelności i restrukturyzacji długu.

Oprócz fachowych porad i artykułów, w serwisie znajdziemy gotowe wzory dokumentów (umów i regulaminów) z takich kategorii jak: zatrudnianie, zarządzanie, administracja, podatki i rachunkowość, promocja i reklama, IT, prowadzenie działalności.

Dużą pomocą dla osób zaczynających swoją przygodę z biznesem mogą być dostępne w serwisie poradniki dotyczące m.in. podstaw prowadzenia działalności, obciążeń publiczno-prawnych czy biznesplanów. Użytkownicy serwisu mogą ponadto skorzystać z bogatej oferty szkoleń oraz porad online.  

Wszystkie treści przygotowywane są przez zespół prawników i ekspertów z dziedziny zarzadzania i na bieżąco aktualizowane.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą serwisu.

Źródło: https://mikroporady.pl/