Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Misja biznesowa do Wietnamu

3 minuty czytania.

Po blisko dwóch latach izolacji, kraje Azji Południowo-Wschodniej ponownie otwierają swoje granice dla partnerów zagranicznych.

Pandemia COVID oraz szybko zmieniająca się sytuacja geopolityczna wywołują poważne zmiany w gospodarce światowej, powodując m.in. reorientację kontaktów biznesowych, zerwanie łańcuchów dostaw i zmianę kierunków współpracy.

Wietnam otworzył się dla ruchu międzynarodowego w marcu tego roku, coraz więcej zagranicznych delegacji biznesowych udaje się do tego kraju w ramach misji gospodarczych, dlatego Krajowa Izba Gospodarcza organizuje biznesową misję gospodarczą do Wietnamu, która odbędzie się w  listopadzie 2022.

Program misji w Wietnamie przygotowywany jest we współpracy z wieloletnim partnerem Krajowej Izby Gospodarczej, Wietnamską Izbą Przemysłowo – Handlową, Wietnamskim Zagranicznym Biurem PAIH-u w Ho Chi Minh oraz Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Hanoi.

Misja adresowana jest szczególnie do firm z sektora artykułów spożywczych i przetwórstwa rolno- spożywczego, sektora urządzeń medycznych, zielonych technologii oraz górniczo – wydobywczego.

Firmy zainteresowane udziałem proszone sąo wypełnienie do 15 czerwca 2022 r. ankiety:https
://formularze.kig.pl/pl/2022-11-vietnam

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą

tel. 48 22 630 97 07
kkaniewska@kig.pl

 

źródło: KIG