Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

"MOCne w biznesie" - granty dla przedsiębiorczych kobiet

6 minut czytania.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Santander Bank Polska zapraszają przedsiębiorcze kobiety do udziału w konkursach o granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu, a także w warsztatach z inspirującymi kobietami biznesu, np.: Dorotą Wellman, Martą Lech Maciejewską, Sarą Koślińską, Anną Orską, Dominiką Bettman, Magdaleną Linke-Koszek.

Działania realizowane są całkowicie bezpłatnie w ramach programu „MOCne w biznesie”,  z inicjatywy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Santander Bank Polska. Szkolenia odbywają się online na żywo za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej PFP, a ich zapis można następnie odtworzyć w podzakładce e-learning.

Konkursy dla MOCnych w biznesie:

W konkursach mogą wziąć udział zarówno kobiety już prowadzące własne firmy, jak i te, które dopiero to rozważają. Wystarczy napisać i wysłać swój biznesplan.

Konkurs grantowy:

10 uczestniczek, które nadeślą najciekawszy biznesplan, otrzyma grant rozwojowy o wartości 11 tysięcy złotych brutto. Nagrodę można wykorzystać na dowolne działanie rozwojowe – np. studia podyplomowe czy szkolenia i certyfikacje.

Inwestycja w biznes:

To konkurs, w którym można pozyskać inwestora. Na 4 uczestniczki, które prześlą najciekawszą propozycję biznesową, czeka wsparcie inwestora w wysokości do 50 tysięcy euro. To również świetna okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia inwestora, z którym uczestniczki ustalą ostateczną formę biznesu.

Aby zgłosić swój udział w konkursie lub pozyskać inwestora, uzupełnij formularz do 30.09.2022 roku dostępny na stronie https://www.santander.pl/mocnewbiznesie,

Szkolenia online:

Dla kobiet, które chcą rozwijać swoje biznesowe umiejętności, przygotowany został cykl szkoleń onlinem które odbywają się wyznaczonego dnia o określonej godzinie i prowadzone są na żywo z wykładowcą.

Najbliższe szkolenia będą dotyczyć m.in. tego:

 • Jak budować autorytet lidera?
 • Jak określać cele, żeby były one jasne dla Zespołu?
 • Zasady udzielania informacji zwrotnej.
 • Znaczenie delegowania zadań.
 • Rola motywatorów niematerialnych,
 • Jak stworzyć start-up, który odniesie sukces?
 • Czy warto posiadać wspólniczkę / wspólnika?
 • Jak pozyskać fundusze na start-up?
 • Jak współpracować z inwestorami?
 • Dlaczego spółka cywilna to kiepski pomysł?
 • Jak można zabezpieczyć najbliższych przed ryzykiem związanym z prowadzoną działalnością?

Aby wziąć udział w szkoleniach, wystarczy zarejestrować się na https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/mocne-w-biznesie?partner=945f26c5-f866-4f11-bf87-25cc0ccc50c4&utm_source=www&utm_medium=link&utm_campaign=IPHK_MOCne.

Na stronie dostępny jest pełny harmonogram spotkań oraz retransmisje ze wszystkich wcześniejszych szkoleń.

 

źródło: polska fundacja przedsiębiorczości