Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nabór na bony na innowacje dla MŚP ogłoszony

3 minuty czytania.

Zarząd Województwa Małopolskiego, ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu 1, Działania 1.2 Bony na innowacje dla MŚP. Wnioski można składać do 08.01.2024 r. O dofinansowanie ubiegać mogą się MŚP, które prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego.

W ramach naboru możliwa będzie realizacja przedsięwzięć  w formule bonów na innowacje, stanowiących element systemu zachęt do podejmowania działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które służą jednocześnie usprawnieniu transferu wiedzy i lepszemu wykorzystaniu potencjału publicznego sektora B+R, a także proinnowacyjnego otoczenia biznesu.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY APLIKACYJNE

  1. Wniosek o dofinansowanie projektu
  2. Załączniki do wniosku o dofinansowanie przygotowane zgodnie z Instrukcją wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu stanowiącą Załącznik nr 3 do Regulaminu wyboru projektów 

WNIOSEK KROK PO KROKU

  1. Zapoznaj się z kryteriami wyboru projektów.
  2. Przeczytaj instrukcję wypełniania wniosku dla naboru.
  3. Zapoznaj się z Regulaminem wyboru projektów i Szczegółowym Opisem Priorytetów.
  4. Sprawdź najbliższe wydarzenia informacyjne - szybciej i łatwiej przygotujesz wniosek.
  5. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z Punktem Informacyjnym oraz organizatorem naboru.

Regulamin konkursu

Kompleksowa informacja o naborze znajduje się TUTAJ

Źródło: Fundusze.Malopolska.pl.