Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego 2024

3 minuty czytania.

 

Od 2009 r.  w konkursie Województwa Małopolskiego nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. 

 

Uhonorowane zostają najlepsze firmy, które wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w  województwie.

 
Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:
  • mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Nagroda Gospodarcza to przedsięwzięcie o wyjątkowym charakterze, które kieruje nasze spojrzenie na istotę przedsiębiorczości oraz rozwój naszego regionu. Ta znamienita inicjatywa ma na celu uhonorowanie tych, którzy odważnie kroczą ścieżką rozwoju gospodarczego, nie boją się wyzwań i inwestują nie tylko w swój biznes, ale również w rozwój społeczności lokalnej. Kolejna odsłona Nagrody Gospodarczej to doskonała okazja do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców działających na terenie Województwa Małopolskiego.

Regulamin Nagrody Gospodarczej 

WNIOSEK

Nabór trwa do 8 lipca br., a samo wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2024 roku.

Więcej na: MalopolskaNagrodaGospodarcza.pl.