Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Najkrótsza droga do Europy wiedzie przez Amazon

4 minuty czytania.

Masz ambicję i plany globalnego rozwoju swojej marki? Szukasz możliwości rozwoju swojej firmy i zwiększenia sprzedaży na rynkach zagranicznych? Zastanawiałeś się jak efektywnie dotrzeć do nowych konsumentów? Obawiasz się że koszt logistyki i wejścia na nieznane dotąd rynki może być zbyt wysoki?

Sprzedaż za pośrednictwem globalnych marketplace może być idealnym rozwiązaniem. Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie online podczas którego obalone zostaną wszelkie mity i wytłumaczone zostanie jak działają platformy typu marketplace. Dowiesz się jakie są szanse i możliwości, co należy zrobić żeby rozpocząć sprzedaż na największych marketplace jak Amazon i Zalando, jakie wiążą się z tym koszty i inwestycje.

Eksperci z agencji e-commerce Proomni oraz agencji PR – Komunikacja + PR, podzielą się z Tobą swoim know-how podczas webinaru już 20 kwietnia, o godz. 11:00, na platformie Zoom. Spotkanie poprowadzi Przemysław Ruchlicki – Ekspert prawno-gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Webinar to duża dawka wiedzy praktycznej w połączeniu z szerszym spojrzeniem na cały ekosystem marketplace’ów. Spotkaj praktyków i analityków którzy opowiedzą o potencjale dywersyfikacji sprzedaży i budowaniu marki na rynkach zagranicznych.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jak przygotować się do prowadzenia sprzedaży zagranicą
  • Co jest istotne w całym procesie, od zakładania konta po prowadzenie płatnych promocji i zarządzanie magazynem
  • Jak wykorzystać algorytm Amazon, na co zwraca uwagę wyszukiwarka Amazon
  • Jak ważny jest Twój kontent produktowy w e-commerce
  • Jak wspierać pierwsze kroki polskiej marki na rynkach zagranicznych
  • Jak budować relacje z konsumentem, wspierając sprzedaż online

By wziąć udział w webinarze należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

 

źródło: KIG