Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Największe ryzyka i wyzwania dla Polskiego Biznesu w 2022 roku

4 minuty czytania.

Specjaliści Ebury razem z partnerami merytorycznymi: Mazars i PJ Legal przybliżą Państwu największe ryzyka i wyzwania podczas pierwszego oficjalnego webinaru Ebury Polska 2022. Centrum Business in Małopolska jest jednym z partnerów instytucjonalnych tego wydarzenia.

Czego będzie dotyczyć wydarzenie?

Każdy przedsiębiorca, prowadząc swoją firmę, zdaje sobie sprawę, jak wiele przeciwności i zagrożeń może mieć wpływ na prowadzenie biznesu. Niestety z roku na rok potencjalnych zagrożeń przybywa.

2022 r. – czyli rewolucja podatkowa, nowe obowiązki i regulacje, ryzyko kursowe, niepewna sytuacja na rynkach. Sprostanie wszystkim wymaganiom stawianym przez Polski Ład i zmieniającą się sytuację na świecie będzie dla polskich przedsiębiorców ogromnym wyzwaniem.

Specjaliści Ebury razem z partnerami merytorycznymi: Mazars i PJ Legal przybliżą Państwu największe ryzyka i wyzwania podczas pierwszego oficjalnego webinaru Ebury Polska 2022.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie oraz jak się na nie zarejestrować?

Wydarzenie odbędzie się10 lutego br., w godz. 11:00-12:30. Wydarzenie odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

By zarejestrować się na nie należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Po webinarze organizatorzy prześlą Państwu wszelkie materiały łącznie z nagraniem.

Jak wygląda program wydarzenia?

11:00-11:15- Wstęp i Zmieniająca się sytuacja na świecie i ryzyko walutowe- dostępne narzędzia; Jakub Makurat, Ebury

11:15-11:45- Polski Ład w CIT i PIT- najważniejsze nowe obciążenia, obowiązki i możliwości; Michał Gerwatowski i Michał Jarczewski, Mazars Polska
11:45-12:00- Perspektywy i ryzyka dla złotego w 2022 roku; Roman Ziruk, Ebury
12:00-12:15- Ryzyka prawne i polityczne na przykładzie eksportu na rynki trudne; Piotr Janik, PJ Legal
12:15-12:25- Compliance a biznes: międzynarodowe sankcje finansowe, regulacje, AML.; Michał Sas, Ebury
12:25-12:30 Q&A

Jeśli podobnie jak wielu eksporterom i importerom również Państwu mnożą się pytania, jak będzie wyglądał polski rynek w 2022 r. – to wydarzenie jest dla Państwa!

źródło: CEBIM