Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY

3 minuty czytania.

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY to największa i najważniejsza konferencja biznesowa dla przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Tegoroczna edycja odbywa się w Krakowie w dn. 16-18 listopada 2023 r. W tym roku konferencji przyświeca hasło "Wynalazczość i innowacyjność w firmach rodzinnych". 

Organizowane od 16 lat przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych wydarzenie  stało się rozpoznawalną przestrzenią do dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki.

Celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju. 

W programie wydarzenia przewidziano m.in.: przedstawienie innowacyjnego potencjału przedsiębiorców rodzinnych oraz omówienie kluczowych zagadnień, takich jak np. transformacja cyfrowa, ekologiczna i przemysłowa, sukcesja zarządzania i wiedzy, tworzenie innowacji w firmach rodzinnych, przedsiębiorczość kobiet w tych firmach.

Partnerem Regionalnym U-Rodzin 2023 jest Województwo Małopolskie.

STRONA WYDARZENIA