Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ostatni dzień zgłoszeń do konkursu: Pracodawca Jutra!

4 minuty czytania.
Ręka pisząca na kartce. Na pierwszym planie telefon komórkowy oraz laptop

Jaki jest cel konkursu: Pracodawca Jutra?

Jeszcze tylko dzisiaj można zgłosić udział w konkurskie oranizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości - „Pracodawca Jutra”. Celem Konkursu  jest wyróżnienie i promowanie przedsiębiorców, którzy realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Konkurs finansowany jest z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

W jakich kategoriach odbywa się konkurs?

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

  • „Rozwój Pracownika” – inicjatywy z zakresu pomocy w rozwoju zawodowym pracowników, rozwoju kompetencji miękkich, systemów motywujących do podnoszenia kompetencji, inwestycji w rozwój pracowników poprzez programy podnoszące kompetencje;
  • „Dojrzałe Kompetencje” – inicjatywy z zakresu programów rozwojowych dedykowanych grupom pracowników w wieku powyżej 50 roku życia, inicjatywy zwiększające szanse i rozwój pracowników, programy mentorskie polegające na wykorzystaniu eksperckiej wiedzy pracowników w wieku powyżej 50 roku życia;
  • „Ambasador Edukacji” – inicjatywy z zakresu współpracy przedsiębiorcy z instytucjami edukacyjnymi, tworzenia lub wspierania autorskich platform/gier edukacyjnych/staży/konkursów dla uczniów, zaangażowania pracodawców w działalność dydaktyczną i naukową dla wykładowców/nauczycieli, w ramach których uczestnicy mieli możliwość zdobywania lub rozwoju kompetencji, uzyskiwania kwalifikacji lub nabycia umiejętności poszukiwanych na rynku pracy.

Do kiedy i jak zgłosić się do konkursu?

Nabór zgłoszeń do konkursu trwa od 22 września do 31 stycznia 2022 r. 

Zgłoszenia można dokonać wypełniając kartę zgłoszeniową, która dostępna jest tutaj.

 

źródło: Kraków.pl