Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Platforma internetowa dla rolników i producentów żywności

3 minuty czytania.

Jesteś rolnikiem i chciałbyś sprzedawać swoje produkty online? Martwisz się wysokością marży pobieranej przez pośrednika? Skorzystaj z bezpłatnej e-platformy polskiebazarek.pl

Pod hasłem: „cudze chwalicie, swoje poznajcie” Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną, promującą portal polskiebazarek.pl.

Platforma to idealne rozwiązanie na problemy w dobie epidemii z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów. Umożliwia bezpośredni kontakt handlowy rolników i producentów żywności z konsumentami. Co ważne zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży na portalu jest całkowicie bezpłatne. Dzięki temu to rolnik ustala ile chce otrzymać za wyprodukowane przez niego produkty, a konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - bez marży pobieranej przez pośredników.

Na stronie internetowej znajdziemy również szereg przydatnych informacji, które pomogą rolnikom i producentom żywności w lepszym poruszaniu się po rynku w którym funkcjonują. Również konsumenci znajdą tam przydatne rady na co zwrócić uwagę by świadomie kupować to co polskie.