Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Podsumowanie Wielkanocnych Targów Online!

3 minuty czytania.

W związku ze świętami Wielkiej Nocy, Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa po raz kolejny wzbogacił i uatrakcyjnił interaktywną mapę www.rynek.krakow.pl tym razem dodając do niej wielkanocną ofertę lokalnych przedsiębiorców z Metropolii Krakowskiej. Wielkanocna odsłona serwisu uruchomiona została 15 marca2021 r. i będzie jeszcze aktywna do końca kwietnia 2021 roku.

Mieszkańcy Metropolii mieli możliwość poznania oferty produktów wielkanocnych, a korzystając z niej wspierali jednocześnie lokalnych przedsiębiorców, rzemieślników i usługodawców, którzy z powodu pandemii są w trudnej sytuacji.

Dodatkowo ta odsłona mapy została wzbogacona o:

  • ciekawe historie lokalnych przedsiębiorców pn. „Twoja wielkanocna historia”;
  • informacje związane z krakowskimi tradycjami, produktami i zwyczajami wielkanocnymi;
  • przepisy na tradycyjne krakowskie potrawy wielkanocne.

Ostatecznie na mapie znalazło się 110 wystawców, zarówno z terenu samego miasta Krakowa, jak i z obszaru Metropolii Krakowskiej, którzy zaoferowali 56 produktów i usług związanych ze świętami. Mapa została wyświetlona aż 8 587 razy.

Mapa www.rynek.krakow.pl w przeciwieństwie do pozostałych narzędzi mapowych (www.jestemaktywny.krakow.pl i www.jedzenie.krakow.pl) jest narzędziem cyklicznym, wspieranym w okresach świątecznych. 

 

źródło: kraków.pl