Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ponad 8 mln zł na usługi doradcze od PARP

3 minuty czytania.

Działasz w branży motoryzacyjnej lub sektorze mody i innowacyjnych tekstyliów? Szukasz dofinansowania dla usług szkoleniowych, doradczych lub studiów podyplomowych dla siebie lub swoich pracowników? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wsparcie finansowane jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwoju, w ramach programu: „Kompetencje dla sektorów”. Wsparcie zostało uruchomione w sierpniu tego roku. Na szkolenia dla sektora mody i innowacyjnych tekstyliów przeznaczone jest 1,6 mln zł, zaś w branży motoryzacyjnej do podziału jest aż 6,5 mln zł.

Aby otrzymać dofinansowanie firma musi spełniać warunki uzyskania pomocy de minimis lub pomocy publicznej oraz zobowiązać się do wniesienia wkładu w wysokości min. 20 proc. Dofinansowane mogą być wyłącznie usługi doradcze i szkoleniowe, które znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych, administrowanej przez PARP.

Szczegółową informacje o wsparciu można znaleźć na stronach internetowych: Kompetencje dla sektorów oraz Kompetencje dla sektorów 2 – oferta dla przedsiębiorców.

Źródło: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/63503:ponad-8-mln-zl-z-ue-na-zdobywanie-wiedzy