Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Poznaj Nas bliżej - Biuletyn Metropolii Krakowskiej

3 minuty czytania.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu Metropolii Krakowskiej, przygotowywanego przez Zespół Stowarzyszenia Metropolia Krakowska.

Jako SMK wsłuchaliśmy się we wszystkie uwagi i przeanalizowaliśmy sugestie płynące z ankiety, która towarzyszyła pilotażowemu wydaniu i na tej podstawie stworzyliśmy kolejny numer Biuletynu.  

Mamy nadzieję, że wydawany co kwartał Biuletyn będzie dla Państwa cennym źródłem informacji o działalności naszego stowarzyszenia, wspólnych inicjatywach stowarzyszonych w nim gmin i perspektywach na przyszłość.

 

Aktualny numer powinien usatysfakcjonować w szczególności zainteresowanych tematyką środowiska i przestrzeni. Znalazły się w nim m.in. materiały o naszej kampanii „Bądźmy razem w walce o czyste powietrze”, która wpisuje się w całościowe działania promocyjne związane z działalnością gmin metropolii w zakresie ochrony czystego powietrza, przy udziale ekodoradców. Temat jest ważny nie tylko w kontekście rozpoczynającego się właśnie sezonu grzewczego, ale także zbliżającego się nieuchronnie roku 2023, w którym na terenie gmin stowarzyszonych wprowadzony zostanie zakaz używania kotłów pozaklasowych.

Oprócz tego w Biuletynie będzie można przeczytać m.in. o czekających nas zmianach ustawy Prawo Zamówień Publicznych, możliwości promowania firm z regionu, a także o tym, jakie wyzwania stoją przed nowym forum Metropolii Krakowskiej – Forum Oferty Czasu Wolnego.

Biuletyn można pobrać: tutaj.

Życzymy miłej lektury!